All Properties By

admin-info

Shitet toke ne Kashar 

Toke ne shitje
40 Euro m2 - Toka

Shitet toke ne Kashar Me sipqefaqe 3100 m2 Intensitet 0.3 Koeficent shfrytezimi 30% Lartesia ne kate 2 Lartesia ne metra 8   Cmimi 40 euro m2 TRS-0474-20864  

Me shume

Shitet ambent biznesi dhe sherbimesh .

2,500 Euro /m2 - Ambjente biznesi

*Shitet ambent biznesi dhe sherbimesh ne nje nga komplekset me te bukura dhe te kerkuara te qendres se Tiranes, ne rrugen e Kavajes. *Ndertim i vitit 2023, super lux, ekstra…

Me shume

Shitet toke ne Farke

Toke ne shitje
130 Euro - Toka

Shitet toke ne Farke per vila . 250m larg Autostrades Teg-Fark Me siperfaqe 13,000 m2 me dokumenta te rregullta pronesie Nga siperfaqa totale jepet  7000 m2 me 130 euro/m2  nqs…

Me shume

Shitet vile 3 kateshe ne Yzberisht .

Apartamente ne shitje
300,000 Euro - Vila

Shitet vile 3 kateshe ne Yzberisht . Siperfaqa e truallit mbi te cilen   eshte ndertuar vila   eshte 360 m2. Kati  pare 129 m2 Kati i dyte 154 m2 Kati i…

Me shume

Shitet apartament 2+1 ne Bllok

Apartamente ne shitje
220,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne Bllok Ndodhet ne katin e 2-te banim ne pallat te ri . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne: Sallon, kuzhine 2 dhoma…

Me shume

Shitet apartament 1+1 te 21 Dhjetori . 

Apartamente ne shitje
88,000 Euro

Shitet apartament 1+1 te 21 Dhjetori . Ndodhet ne katin e trete , pallat egzistues. Me siperfaqe 48 m2. Eshte Totalisht e rikonstruktuar dhe rinovuar se fundmi . Eshte e…

Me shume

Shitet Toke ne Kashar

Toke ne shitje
70 Euro /m2 - Toka

*Shitet Toke ne Kashar *Siperfaqia 18.000  m2 *Pozicion i shkelqyer per ndertim magazine *Kondicionet e ndertimit: *Zone industriale, ekonomi, sherbime 99% *Infrastrukture 2% *Intensitetit 2.6% *Koeficienti shfrytezimit 70% *Lartesia ne…

Me shume

Shitet Toke ne Kashar

Toke ne shitje
210 Euro /m2 - Toka

*Shitet Toke ne Kashar, buze rruge kryesore *Siperfaqia 3800 m2 *Pozicion i shkelqyer per ndertim magazine *Kondicionet e ndertimit: *Zone industriale, ekonomi, sherbime 98% *Infrastrukture 2% *Intensitetit 2.6% *Koeficienti shfrytezimit…

Me shume

Shitet Vile 4 Kateshe ne Selite

Vile ne shitje
600,000 Euro - Vila

*Shitet Vile 4 Kateshe ne Selite: * Siperfaqia totale e e ndertimit per banim e te 4 kateve eshte: 502,3 m2 *Ne krah te viles eshte ndertuar nje magazine me…

Me shume

Shitet Apartament  1+1 te Myslym Shyri 

Apartamente ne shitje
125,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet Apartament  1+1 te Myslym Shyri Kati 9 (pallat 10 katesh) me ashensor. Disponon dokumenta te rregullta pronesie . Siperfaqe  68 m2 bruto Shkallë me ndricim natyral Tualet me dritare…

Me shume

Shitet toke 10.500 m2  Kashar .

Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke 10.500 m2  Kashar . Me kondicione  ndertimi Koeficent shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesi ne Kate 2 Lartesie ne metra 8 Eshte e pershtatshme per godina multifunksionale ,shërbime Tregtare…

Me shume

Jepet me qera dyqan te Sheshi Willson

Dyqane me qera
1,000 Euro /muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan te Sheshi Willson . Me siperfaqe 20 m2 . Ndodhet buze rruges kryesore. Eshte e pershtatshme per exhange , agjensi udhetimi , dyqan per aksesor etje…

Me shume

Shitet toke ne Mullet . 

Toke ne shitje
- Toka

Shitet toke ne Mullet . Me siperfaqe 2600 m2 , nga te cilat 2300 m2 toke are dhe 300 m2 truall  mbi te cilen eshte ndertuar nje shtepi 1 kateshe…

Me shume

Shitet Vile- Hotel ne Sarande.

Apartamente ne shitje
550,000 Euro - Apartamente 2+1

*Shitet Vile- Hotel ne Sarande. *Zona prane Kanalit “Cukes”. *Siperfaqja totale e Ndertimit : 514.5 m2 *Baza e ndertimit: 171.5 m2 Nr i kateve 3 *Hoteli eshte ndertuar mbi nje…

Me shume

Shitet apartament 2+1 perballe Shkolles Bashkuar.

Apartamente ne shitje
1,100 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 perballe Shkolles Bashkuar. Ka prane spitalin “Nene Tereza” , Fakultetit e Mjekesis etje . Me siperfaqe totale 106.3 m2 . Ndodhet ne kompleks te ri banimi  ne…

Me shume

Shitet apartament 4+1+ depo te 21 Dhjetori 

Apartamente ne shitje
145,000 Euro - Apartamente 4+1

Shitet apartament 4+1+ depo te 21 Dhjetori Sallon kuzhine me vete 3 dhoma 1 tualet dhe 1 depo Kati 3 pallat 5 katesh (pa ashensor) Siperfaqe 100 m2 Orientim jug…

Me shume

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik    

Apartamente ne shitje
125,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik                         Apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon te madh , 2 dhoma gjumi , 1 tualet . Ka siperfaqe 81.9  m2 bruto…

Me shume

Shitet toke prane City park

Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke prane City park -Siperfaqia 5000 m2 Kondicionet e ndertimit: – Lartesia ne kate 3 – Lartesia ne metra 11 – Intensiteti 1,8 % – Koeficienti i shfrytezimit 45%…

Me shume

Shitet Toke prane Megatek

Toke ne shitje
405,000 Euro - Toka

*Shitet Toke prane Megatek *Siperfaqia 2700 m2 * Ndodhet buze rruges kryesore “Egnatia”, rruge ku jane perqendruar bizneset e magazinave te zones industriale. *Balli kryesor me gjeresi 50,6m2 *Koeficienti shrytezimit…

Me shume

Shitet Apartament 2+1 Komuna e Parisit.

Apartamente ne shitje
2,000 Euro m2 - Apartamente 2+1

*Shitet Apartament 2+1 *Komuna e Parisit prane Reth-Rrotullimit pare. *Kati i 2-te banim *Orientimi lindje-jug-perendim. * Siperfaqia 125 m2 *Organizuar ne Soxhorno e madhe *2 dhoma gjumi *Tualet shume i…

Me shume

Shitet dyqan te Rruga e Kavajes. 

Dyqane ne shitje
- Dyqan

Shitet dyqan te Rruga e Kavajes.  -Buze rruges kryesore -Me siperfaqe 157 m2 – Kati 0-ro me m2 – Ka 9 metra fasade – Lartesi 4,5 metra -E pershtatshme per…

Me shume

* Jepet toke perqindje ndertimi ne Daias.

Toke ne shitje
- Toka

* Jepet toke perqindje ndertimi ne Daias. * Toka eshte ne proces leje ndertimi. * Siperfaqia e truallit eshte 18 000m2 . Koeficent i shfrytezimit 30% Intensiteti 0.5 Lartesia ne…

Me shume

Voskopoje Shitet kompleks agroturizem

Shitje
- KompleksVila

Voskopoje Shitet kompleks agroturizem Me sip toke 3150m2 ku do ndertohen 6 vila , 3 kateshe me siperfaqe jo me shume se 300 m2 secila  dhe nje restorant 2 katesh.…

Me shume

Shitet  magazin ne Tirane 

850,000 Euro - Magazine

Shitet  magazin ne Tirane  Magazina ka siperfaqe : •Siperafqia e katit te Pare …….1152 m2 • Lartesia.. 3.25 • gjatesia.. 96 • Gjeresia 12 • Kulmi…….7.00 • Siperfaqe e katit…

Me shume

Shitet  magazin ne Tirane 

Ndertese ne shitje
850,000 Euro - Magazine

Shitet  magazin ne Tirane  Magazina ka siperfaqe : •Siperafqia e katit te Pare …….1152 m2 • Lartesia.. 3.25 • gjatesia.. 96 • Gjeresia 12 • Kulmi…….7.00 • Siperfaqe e katit…

Me shume

Jepet magazine  me qera  ne Vaqarr

1,152 Euro /muaji - Magazine

Jepet magazine  me qera  ne Vaqarr Kati i dyte Siperfaqe 1152  m2 ,lartesia 4.5 m pasi vjen me kulm . Me ashensor Per aktivitet prodhues , fasoneri etje . Akses…

Me shume

*Jepet me qera shtepi private nje kateshe

Apartamente me qera
250 Euro - Apartamente 1+1

*Jepet me qera shtepi private nje kateshe *Ndodhet ne rrugen “BARDHYL”, prane bar “OSLO”, tregut Fruta Perime ne rrugicen “Qazim Vathi”. *Eshte organizuar ne nje oborr te brendshen te mbyllur…

Me shume

Shitet zyre  prane Gjykates se Rrethit.

Zyra me qera
2,000 Euro - zyra

Shitet zyre  prane Gjykates se Rrethit. Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri buze bulevardit Gjergj Fishta. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje…

Me shume

Jepet lokal ne Myslym Shyr 

Shitje
3,000 Euro - Bar

Jepet lokal ne Myslym Shyr  Ka nje siperfaqe prej 140 m2 . Ne nje pozicion te shkelqyer trekendor. Me arredim dhe investim bashkohore Ka 60 m2 ambient te shfrytezueshem. Xhiro…

Me shume

Shitet Ambient Biznesi tek Fresku.

170,000 Euro - Ambjente biznesi

* Shitet Ambient Biznesi tek Fresku. * Ndodhet ne rrugen e thesarit, 10 m me pamje nga rruga kryesore me pamje 3 kendore me fasade xhami * Siperfaqia totale 141…

Me shume

Jepet me qera dyqan te Mine Peza 

Dyqane me qera
- Ambjente biznesi

Jepet me qera dyqan te Mine Peza Me siperfaqe 30 m2 Ndodhet ne katin 0 pallat i ri Buze rruges kryesore E pershtatshme per zyre avokatie ,zyre  noteriale , butik…

Me shume

Shitet zyre te Myslym  Shyri 

Zyra ne shitje
60,000 Euro - zyra

Shitet zyre te Myslym  Shyri Me siperfaqe 30 m2 Ndodhet ne katin perdhe , pallat egzistues . Me lokacion shume te mire , me vizibilitete te shumta . E pershtatshme…

Me shume

*Jepet Karburant me qera.

Ambjent me qera
- Karburant

*Jepet Karburant me qera . * Ndodhet ne rruge kryesore Kaburanti ka nje siperfaqe 600 m2, me te gjithe aksesoret, me dokumenta te rregullta hipotekore. Dyqani ka siperfaqe 60 m2…

Me shume

Shitet apartament  1+1 te Brryli .

Apartamente ne shitje
73,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament  1+1 te Brryli Me siperfaqe  53 m neto Kati 4 pallat ekzistues Eshte e mobiluar. Pamje jug lindje cmimi Cmimi 73.000 €TRS-0474-20814

Me shume

Shitet Toke prane Megatek 

Toke ne shitje
50 Euro - Toka

Shitet Toke prane Megatek Me siperfaqe 6000 m2 Intensitet 0.3 Koeficent shfrytezimi 3 Lartesia ne kate 3 Lartesia ne metra 6.5 Cmimii 50 euro m2 300.000 euro  TRS-0474-20813

Me shume

Shitet toke  ne Rinas 

510,000 Euro - Toka

Shitet toke  ne Rinas Prane Qendres se Kontrollit Teknik Me siperfaqe 17.000 m2 Intensitet 0.3 Koeficent shfrytezimi 3 Lartesia ne kate 3 Lartesia ne metra 6.5 Cmimi 30 euro  m2…

Me shume

Shitet ambjent te Komuna e Parisit . 

Ambjent ne shitje
135,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ambjent te Komuna e Parisit . Me siperfaqe 181 m2 . Me lartesi 2.8 m2 Kati -1 Ka dritare per ndricim dhe reklame Ne certifkat pronesie eshte Garazh E…

Me shume

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes. 

Apartamente ne shitje
126,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Kavajes Me siperfaqe 60 m2 . Ndodhet ne katin e pare pallat egzistues . Eshte totalisht e rikonstruktuar , hidraulike , elektrike , dyer…

Me shume

Shitet toke ne Kashar .

150 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Kashar . Me siperfaqe 3000 m2 . Ndodhet ne zone shume te mire Kondicionet e ndertimit : Koeficent shfrytezimi 30% Intensitet 0.6 Lartesia ne kate 4 Lartesia…

Me shume

*Jepen me qera 2 magazina ne Peze helmes.

Magazine me qera
700 Euro - Ambjente biznesi

*Jepen me qera 2 magazina ne Peze helmes. *2 magazina jane ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 2000m2, e rrethuar dhe me porte me vete. * Magazina nr 1, 200 m2,…

Me shume

Shitet toke ne Picalle

Toke ne shitje
40 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Picalle Me siperfaqe 10.000 euro  m2 Me dokumenta te rregullta pronesie Kondicionet e ndertimit : Koeficent Shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesia ne kate 2 Lartesia ne metra…

Me shume

Shitet toke ne Picalle

Toke ne shitje
60 Euro m2 - Toka

Shitet toke ne Picalle Me siperfaqe 4100 m2 Me dokumenta te rregullta pronesie Kondicionet e ndertimit : Koeficent Shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesia ne kate 2 Lartesia ne metra 8…

Me shume

Shitet toke ne Farke

Toke ne shitje
120 Euro /m2 - Toka

*Shitet toke per kompleks ndertimi, rezidencial ne Farke. *Siperfaqia 10.000 m2 e cila ndodhet ne zone te kuqe ndertimi. *Ka kondicione shume te mira ndertimi: *Koeficienti…30% *Intensiteti….0,6% *Nr kateve mbi…

Me shume

Jepet ambjent ne Bllok.

Ambjent me qera
3,500 Euro - Ambjente biznesi

Jepet ambjent ne Bllok. Ambjenti eshte me siperfaqe 190.5 m2. Ndodhet ne katin e pare banim , i dyti teknik  eshte open space. Ka nje lokacion shume te favorshem per…

Me shume

Shitet toke are ne Divjake .

Toke ne shitje
5 Euro /m2

Shitet toke are ne Divjake Me siperfaqe 28.810 m2 me certifkat pronesie Toke jo prodhuese , per panele djellore , etje Cmimi 5 euro m2  TRS-0474-20800

Me shume
28810

Shitet toke ne Picalle 

Toke ne shitje
25 Euro m2 - Toka

Shitet toke ne Picalle Me siperfaqe 7000 m2 Kondicionet e ndertimit : Koeficent Shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesia ne kate 2 Lartesia ne metra 8 Cmimi 25 euro m2  175.000…

Me shume

Shitet toke ne Vaqarr 

Toke ne shitje
90 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Yzberisht ( prane pularise Yzberishtit ) Me siperfaqe 2000 m2  ( katrore ) Kondicionet e ndertimit : Koeficent Shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesia ne kate 2 Lartesia…

Me shume

Shitet toke ne Kashar .

Toke ne shitje
825,000 Euro - Toka

  Shitet toke ne Kashar . Me siperfaqe 5500 m2 . Ndodhet ne zone shume te mire Kondicionet e ndertimit : Koeficent shfrytezimi 30% Intensitet 0.6 Lartesia ne kate 4…

Me shume

Shitet toke ne Farke

Toke ne shitje
- Toka

*Shitet toke ne Farke. *Ndodhet ne zonen e kuqe, per ndertim vilash. *Kondicionet e ndertimit: – Koficienti ndertimit………..30% – Intensiteti….0,6% – Lartesia e kateve mbi toke………….3 kat – Lartesia. 11…

Me shume

Jepet me qera ambjent ne Astir . 

Ambjent me qera
4,000 Euro - Ambjente biznesizyra

Jepet me qera ambjent ne Astir . Me siperfaqe totale 500 m2 . Ndodhdte ne katin e dyte pallat i ri , Me fasad xhami , me pamje nga rruga…

Me shume

Shitet toke ne Farke.

Toke ne shitje
- Toka

*Shitet toke ne Farke. *Siperfaqia 1000 m2 *Ndodhet ne zonen e kuqe, per ndertim vilash. *Kondicionet e ndertimit: – Koficienti ndertimit …..30% – Intensiteti….0,6% – Lartesia e kateve mbi toke………….3…

Me shume

Shitet toke ne Mullet

Toke ne shitje
- Toka

Shitet toke ne Mullet Me siperfaqe totale 12.000 m2 Toke e trasheguar Kondicionet e ndertimit : Intensitet 0.3 Koeficent Shfrytezimi 30% Lartesia ne kate 2 Lartesia ne metra 8 Balli…

Me shume

Shitet toke ne Picall

Toke ne shitje
100 Euro m2

Shitet toke ne Picall Siperfaqa 15.000 m2 Ndodhet ne zone me infrastrukture te rregullt . Kondicionet e ndertimit : Koeficent shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesia ne Kate 2 Lartesia ne…

Me shume

Shitet toke ne Farke 

Toke ne shitje
110 Euro m2 - Toka

Shitet toke ne Farke Siperfaqa 5000 m2 Ndodhet ne zone me infrastrukture te rregullt . 50 me 100 m Kondicionet e ndertimit : Koeficent shfrytezimi 30% Intensitet 0.6 Lartesia ne…

Me shume

Shitet Toke ne Mullet prane Equos Resort . 

Toke ne shitje
- Toka

Shitet Toke ne Mullet prane Equos Resort . Me siperfaqe 25.000 m2. Zona ka infrastrukture te rregullt . Eshte e prshtatshme per vila residenciale , aktivitetebiznesi ,agroturizem etje . Cmimi…

Me shume

Shitet apartament 2+1 te Porcelani.

Apartamente ne shitje
1,100 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Porcelani. Ndodhet ne katin e shtate . Me siperfaqe totale 116.21 m2 , neto 97.37 m2 , te perbashketa 18.86 m2. E organizuar ne kuzhine ,dhome…

Me shume

Jepet me qera zyre te Bryli .

Zyra me qera
320 Euro /muaji - zyra

Jepet me qera zyre te Bryli . Ndodhet ne katin e dyte pallat i ri me ashensor . Siperfaqe 50 m2. Ka lokacion shume te mire . Eshte e arreduar…

Me shume

Jepet me qera magazine ne Vaqarr 

Magazine me qera
3 Euro /m2 - Magazine

Jepet me qera magazine ne Vaqarr  Eshte e porsa ndertuar me projekt, standarte dhe parametra bashkekohere te BE-se. Siperfaqja e magazines 520 m2 e organizuar me ambiente zyrash dhe magazinim…

Me shume

Shitet apartament 2+1 te Ish dogana . 

Apartamente ne shitje
- Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Ish dogana . Ndodhet ne katin e 4 teknik dhe i pesti banim . Me siperfaqe totale  117.50 m2 . Pallati eshte ne Faze Karabina Disponon…

Me shume

Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri . 

Apartamente ne shitje
- Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri . Me siperfaqe 88.2 m2 Ndodhet ne katin e dyte pallat egzistues . Organizuar ne kuzhine , dhome ngrenie ndenjie , 2 dhoma gjumi…

Me shume

Shitet apartament 2+1 ne Sarande .

Apartamente ne shitje
- Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne Sarande . Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje Pallati ekzistues . Eshte hyrja e vetme ne kat . Siperfaqja e brendshme eshte…

Me shume

Shitje
17,000 Euro

Shitet Biznesi + Jepet ambjent me qera Te dhenat e biznesit: Funksionon si Market+fruta perime klientele te rregullt prej 8 vitesh Xhiro ditore prej 100.000 Lekë ne dite, Totalisht i…

Me shume

Apartament 2+1+2 te Kopshti Botanik

Apartamente ne shitje
200,000 Euro - Apartamente 2+1

Apartament 2+1+2 te Kopshti Botanik Ndodhet ne katin e dyte banim me siperfaqe te brendeshme neto 118.7 m2, siperfaqe perbashket 14.3 m2 dhe siperfaqe Totale 139.07 m2. Depo me vete…

Me shume

Shitet Toke truall ne Kombinat .

Toke ne shitje
900 Euro /m2 - Toka

Shitet Toke truall ne Kombinat . Me siperfaqe 763.8 m2 truall dhe 236.74 m2 ndertese Ka lokacion shume te mire . Momentalisht funksionon si lavzh makinash . Cmimi 900 euro…

Me shume

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko .

Apartamente ne shitje
116,575 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko . Faze ndertimore , karabina . Kati i 7 Me siperfaqe totale 101.37  m2 Cmimi 1150 euro m2 (116.575) euro  TRS-0474-207683

Me shume

Shitet magazine ne Vore 

Ndertese ne shitje
1,600,000 Euro - Magazine

Shitet magazine ne Vore Ndertim i ri . E rrethuar me mure E pershtatshme per magazinime te ndryshme . Cmimi i shitjes 1.6 milion euro

Me shume

Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres

250 Euro /m2

Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres *Siperfaqia 4250 m2 *Buze Rruges Kryesore *Segmenti Kasa Italia Yrshek ( Kashar ) *Kategia e tokes Industri dhe ekonomi+Sherbime 96% *Infrastrukture 4% *Koeficienti i shfrytezimit:…

Me shume

Shiten 2 apartamente bashkë te 21 Dhjetori.

Apartamente ne shitje
- Apartamente 1+1Apartamente 2+1

Shiten 2 apartamente bashkë te 21 Dhjetori. Ap 2+1 68m neto Kati 3 Pamje perëndim veri Cmimi 90.000 euro Ap 1+1 48m neto Kati 3 Pamje jug-lindje Cmimi 70.000 euro…

Me shume

Jepet me qera  ambjent te Shallvaret 

Ambjent me qera
750 Euro - Ambjente biznesi

Jepet me qera  ambjent te Shallvaret 73,5 m2 Kati i 2 te E perbere nga dy tualete Nje ballkon E pershtatshme per klinik dentare , zyra te ndryshme , qender…

Me shume

Shitet Magazine ne Meze.

- Magazine

Shitet Magazine ne Meze. – Ndodhet ne rrugen kryesore qe lidh Yrshekun me Mezesin, paralel me QTU-ne, km 7, rruga dytesore. – Siperfaqia 150m2 . – Magazina ka lartesi 4m.…

Me shume

Shitet truall ne Durres 

Toke ne shitje
- Toka

Shitet truall ne Durres Lagja 13 Plazhe Me siperfaqe 850 m2 me certifkat pronesie . Kesaj siperfaqe mund ti shtohet dhe siperfaqe tjeter ne varesi te kerkeses . Me koeficent…

Me shume

Shiten 2 apartamente 1+1 ne Orikum ,Vlore .

Apartamente ne shitje
- Apartamente 1+1

Shiten 2 apartamente 1+1 ne Orikum ,Vlore . Pallat i ri.kati i trete,me ashensor,me certifikata pronesie,siperfaqe 55 m2 me shkallet 44.4 dhe 43.8 siperfaqe e shfrytezueshme. Pozicioni Jug – Lindje…

Me shume

-Shitet vile 3-kateshe tek Vilat Gjermane.

Vile ne shitje

-Shitet vile 3-kateshe tek Vilat Gjermane. -Eshte me leje ndertimi dhe dokumenta te rregullta pronesie. – Ndertim dhe projekt bashkekohor. – E gjelberuar, e rrethuar, security, qetesi dhe siguri. Dhene…

Me shume

Shitet Ndertes 3 kateshe ne Ksamil.

Vile ne shitje
450,000 Euro - Ndertese

Shitet Ndertes 3 kateshe ne Ksamil. Me siperfaqe 480 m2 truall , 150m2  ndertim. Ka 2 apartamente 1+1 ne cdo kat . Eshte e mobiluar Mundesi ndertimi per 1 kat…

Me shume

Shitet vile 2 kateshe ne Vlore . 

Vile ne shitje
350,000 Euro

Shitet vile 2 kateshe ne Vlore . Kati i pare eshte i organizuar ne 1 apartament 2+1 dhe 2 gasionere Kati i dyte eshte i organizuar ne 1 apartament 1+1…

Me shume

Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit

Apartamente me qera
800 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit Me siperfaqe 100 m2 2+1+2b+1 verand E mobiluar me stil bashkohor dhe luksoz Digitalb/internet/tel fix Kati I I banimit Mundësi parkimi…

Me shume

Jepet me qera apartament 1+1 Ali Dem 

Apartamente me qera
400 Euro muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 Ali Dem Me siperfaqe 64 m2 . Ndodhet ne katin e 6-te , pallat i ri . Eshte totalisht e kompletuar me te gjitha .…

Me shume
64 m2

Shitet toke prane Megatek.

Toke ne shitje
40,000 Euro - Toka

Shitet toke prane Megatek. – Ndodhet rreth 500 m nga rruga e Rinasit ne nje zone te banuar me infrastrukture te rregullt – Siperfaqia 771 m2 – Perdorimet e lejuara:…

Me shume

Shitet shtepi Private ne Vore.

Vile ne shitje
350,000 Euro - Vila

Shitet shtepi Private ne Vore. Ndodhet ne nje zone me nje reliev te bute kodrinor, me nje kurore shume te gjelberuar, me nje pamje fantasike, relaksi, ajer i paster dhe…

Me shume

Shitet apartament 3+1 perball ish ekspozites .

Apartamente ne shitje
150,000 Euro - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1 perball ish ekspozites . Ndodhet ne katin e dyte , pallat egzistues . Me siperfaqe 100 m2 me dokumenta te rregullta pronesie . Pallat buze ne rruges…

Me shume

Shitet toke dhe bar restorant ne Rinas 

Apartamente ne shitje
1,200,000 Euro - BarBiznesToka

  Shitet toke  dhe bar restorant  ne Rinas   -Ka nje siperfaqe totale prej  3472 m2 ne certifkat pronesie . -1000 m2 e kthyer ne truall . -Ndertim 130 m2  bar-restorant…

Me shume

Shitet apartament 2+1 mbi restorant Fresku!

Apartamente ne shitje
85,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 mbi restorant Fresku! 🛏 2 dhoma gjumi 🛁 1 tualet 📐Sip neto 109.5m² 🏭 Kati i trete, planimetri e rregullt! ☀️ Ballkoni me pamje te lire, plot…

Me shume

Shitet toke ne VISHAJ BALDUSHK.

Toke ne shitje
35 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne VISHAJ BALDUSHK. – Siperfaqia 20265 m2 – Ka dalje me balle ne rruge kryesore – E pershtateshme per: • Agroturizem • Fshat turistik • Rezidence banimi me…

Me shume

Shitet  dupleks te Myslym Shyri .

Apartamente ne shitje
170,000 Euro - Duplex

Shitet  dupleks te Myslym Shyri . Kati i pare eshte me siperfaqe 44.20 m2 i organizuar ne holl, me nje tualet . Kati i dyte me siperfaqe 68 m2 ,…

Me shume

Shiten 2 magazina ne Vaqarr.

Shiten 2 magazina ne Vaqarr. – Siperfaqia totale e truallit: 6149 m2 – Magazina Nr. 1 •Siperafqia e katit te Pare …….1152 m2 • Lartesia.. 3.25 • gjatesia.. 96 •…

Me shume

Shitet toke truall Ne Peze Helmes

Toke ne shitje
150,000 Euro - Toka

Shitet toke truall Ne Peze Helmes.! – Siperfaqia 1132 m2. – Ka nje ndertim me themele guri nje kateshe Rreth 300 m2. – Depo uji te pishem me kapacitet te…

Me shume

Jepet me qera magazine ne Vaqarr .

Magazine me qera
1,680 Euro m2 - Magazine

Jepet ambient me qera Kati i dyte i nje magazine ne Vaqarr Siperfaqe 680 m2 , lartesia 4.5 m ne kulm Me ashensor Per aktivitet prodhues , fasoneri etje .…

Me shume

Jepet me qera apartament 4+1 Zogu i zi.

Apartamente me qera
730 Euro /muaji - Apartamente 4+1

Jepet me qera apartament 4+1 Zogu i zi. – Ndodhet ne bllokun e pallateve perballe Ing Ndrtimit, “INSIG,” “ Mozaiku Tiranes”. – Siperfaqia 120 m2 – Kati i dyte –…

Me shume

Shitet apartament 2+1+2  te Spitalet.

Apartamente ne shitje
1,300 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1+2  te Spitalet. Prane Shik-ut , Spitalit te Femijeve . Ne katin e dyte mbi dyqane . Me siperfaqe 121 m2 . Orjentimi lindje perendim . Apartamenti eshte…

Me shume

Shitet apartament prane Qendres Kristal

Apartamente ne shitje
610,000 Euro - Apartamente 3+1

Shitet apartament prane Qendres Kristal Me siperfaqe te brendeshme 241 m2 Organizuar: – Soxhorno e madhe, gatim ngrenie, ndenje – 3 dhoma gjumi – 2 tualete – Verante 159 m2…

Me shume

Shiten apartamente ne bllok.

Apartamente ne shitje
1,650 Euro m2

Shiten apartamente ne bllok. -Papafingo ne katin 5-te. – Siperfaqe totale 220.3 -E ndare ne 4 certifikata secila 59.3 m2 , 59.7 m2, 53.60 m2 ,47.70 m2 , -Eshte ndare…

Me shume
220

Jepet me qera Dyqan te 21 Dhjetori .

Ambjent me qera
400 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera Dyqan te 21 Dhjetori . Me siperfaqe  45m2 Eshte e pershtatshme per sallon bukurie , qender estetike, zyra te ndryshme etje . Ka akses me rrugen kryesore…

Me shume
45 m2

Jepet me qera 1+1 ne rrugen Ali Visha,

Apartamente me qera
- Apartamente 1+1

Jepet me qera 1+1 – Ndodhet ne rrugen Ali Visha, qytetit studenti, prane “ GRANDIT” – Pallat ekzistues – Siperfaqia 36 m2 – Kati i trete – I rikonstruktuar totalisht…

Me shume

Shitet toke Darezeze e Re Fier.

Toke ne shitje
- Toka

Shitet toke Darezeze e Re Fier. Perballe me detin Adriatik, ne plazhin e “Semanit” – Siperfaqia 1000 m2 – Toka ndodhet 1.5 km nga vija e plazhit, te cilen e…

Me shume

Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit .

Apartamente ne shitje
93,582 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit . Ndodhet ne katin e dyte Me siperfaqe totale 69.32  m2 , 10.07 te perbashketa Jane ne faze punimesh po shtrojne pllakat dhe…

Me shume

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit . 

Apartamente ne shitje
1,350 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit . Ndodhet ne katin e dyte Me siperfaqe totale 98.98 , neto 84.6 Jane ne faze punimesh po shtrojne pllakat dhe vendosin dritaret.…

Me shume

Jepet me qera  Godine 2 kateshe.

4,500 Euro - Ambjente biznesi

Jepet me qera  Godine 2 kateshe. – Siperfaqe 350 m2, e ndare ne 2 kate nga 175 m2. -Ka ashensor -Fasade xhami -Ndertim i ri me projekt me standarte te…

Me shume

Shitet vile 3 kateshe ne Senatorium . 

Shitje, Vile ne shitje
320,000 Euro /m2 - Vila

Shitet vile 3 kateshe ne Senatorium . Siperfaqe e truallit 450 m2 Baza e ndertimit 77. m2 ( kati pare) Kati i dyte 77.9 m2 banim , 26.7 m2 verand…

Me shume

Peze Helmes, Shitet Toke + Shtepi Private.

Vile ne shitje
210,000 Euro - TokaVila

Peze Helmes, Shitet Toke + Shtepi Private. Toka ka nje siperfaqe prej 2100m2 me akses nga rruga kryesore, si dhe me rruge lidhese. Aktualisht, eshte nje shtepi private nje kat,…

Me shume

Ambjent Biznesi me qera .

Ambjent me qera
- Ambjente biznesi

Ambjent Biznesi me qera . Ndodhet ne nje rruge shume kryesore ,kompleks I ri shume cilesor , me fasad xhami , termoizolim .Orjentimi   veri-perendim  nga rruga kryesore (buze rruge) ,…

Me shume

Jepet apartament me qera 2+1 ne Sauk.

Apartamente me qera
300 Euro - Apartamente 2+1

Jepet apartament me qera 2+1 ne Sauk. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 Ndodhet ne katin e dyte  ( ne vile) Eshte e organizuar ne dhome ndenje , ngrenie ,…

Me shume

Shitet Toke ne Golem .

Toke ne shitje
25,000 Euro - Toka

Shitet Toke ne Golem Ka siperfaqe 400 m2 , me certifikat pronesie . Ndodhet ne koder Cmimi 25.00o euro  TRR-0457-2196

Me shume
400

Shitet zyre te Sheshi Willson . 

Zyra ne shitje
- zyra

Shitet zyre te Sheshi Willson . Me siperfaqe 55 m2  , me hipotek njesi Eshte e ndare ne dy ambjente , mund te hapet ose te perdoret sic eshte aktualisht…

Me shume

Shitet ambjent ne Bllok .

Ambjent ne shitje
3,500 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet ambjent ne Bllok . Ndodhet ne katin e pare ( mbi dyqane ) ne  pallat te ri . Ka siperfaqe 127 m2 , eshte e ndare ne 6 ambjente…

Me shume

Jepet me qera apartament tek Rruga e Bogdaneve 

800 Euro - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament tek Rruga e Bogdaneve    Siperfaqe totale 106.7 m2 Strukture e rregullt 2+1+2 Ndertim i vitit 2021 Cmimi i qerase 800 euro/muaj – Kosto mirmbajtjeje: 3000…

Me shume
2 Dhoma Gjumi2 Tualet

Shitet toke ne Kamez

Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Kamez Sip 20.000 m2 Zone rezidenciale banimi Kondicionet: KOeficent Shfrytezimi 10 Intensitet K1=1 Lartesi ne kate 3 Lartesi ne metra 12 Cmimi 100 euro/m2 TRS-0474-207596

Me shume

Shitet apartament 2+1+2 ne Myslym Shyre.

Apartamente ne shitje
- Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri, prane BKT. – Siperfaqia me hipoteke 88.9 m2 – Kati i 5-te – Sallon i madh ndenje dhe ngrenie me vete -Sallon gatimi…

Me shume

Shitet dyqan te Mihal Grameno 

Dyqane ne shitje
3,500 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan te Mihal Grameno Me siperfaqe 38.99 m2 , me hipotek njesi . Ndodhet buze rruge kryesore . Aktualisht eshte dhene me qera . Eshte e pershtatshme per dyqane…

Me shume

Jepet me qera ambjent biznesi prane Casa Italia

Ambjent me qera
500 Euro - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent biznesi Ne autostraden Tirane Durres prane Casa Italia, Pajtonit Biznes Center, Kolegjit “Turgut Ozal” dhe Spitalit Salus. -Objekti eshte 5 kate , ambjenti ndodhet ne katin…

Me shume

Apartament 2+1 ne shitje prane Ardeno.

Apartamente ne shitje
69,900 Euro - Apartamente 2+1

Apartament 2+1 ne shitje prane Ardeno. Eshte i organizuar ne kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet, + 1 ballkon, kati i peste ( i fundit), me mundesi parkimi rreth…

Me shume

Shitet apartament 2+1

Apartamente ne shitje
1,700 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 Ndodhet prane Pasticeri Venecia, juveniles dhe Lion Park, . Me sip 122 m2, kati 7, 2 tualete, ballkon. Ka lokacion shume te mire , me vizibilitete te…

Me shume

Shitet toke ne Rinas 

Toke ne shitje

Shitet toke ne Rinas Me siperfaqe totale 29.000 m2 . Eshte e ndare ne tre parcela me 3 pronare te ndryshem . – Nje parcele Nr.1  ,10500 m2 – Parcela…

Me shume

Shitet apartament 1+1 ne Yzberish.

Apartamente ne shitje
- Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 ne Yzberish, Pallat i ri 6 katesh – Kati i 3 -te banim – Siperfaqia 71m2 m2 bruto – Sip.60 m2 neto – Orientimi JUG – Apartament…

Me shume

Shitet dyqanprane stacionit te trenit.

220,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan buze rruge kryesore: -Siperfaqe 56 m2 – Ndodhet Buze rruge kryesore ne unaze prane stacionit te trenit. – Ka verante te shfrytezueshme 50 m2 – E pershtateshme per…

Me shume

Jepet me qera dyqan ne komunen e Parisit.

Dyqane me qera
300 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera dyqan ne komunen e Parisit. – Ndodhet ne nje komleks te ri – Kati i pare – Tualet – Fasade xhami – Siperfaqia 40 m2 – Lartesi…

Me shume

Shitet apartament 1+1 prane TV Klan.

Apartamente ne shitje
77,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 prane TV Klan. Me siperfaqe 70 m2 . Kati 8 ne pallat 10 katesh,pallat i vitit 2005. Me hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar,ka ballkon te  mbyllur i…

Me shume

Shitet  ambjent biznesi te  Tirane e re. 

2,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet  ambjent biznesi te  Tirane e re. 200m2 me hipotek eshte njesi ,siperfaqe reale  230 m2. Ndodhet ne pallat egzistues . Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi .…

Me shume
200 m2

Jepet me qera ambjent te  Tirane e re .

Ambjent me qera
2,000 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent te  Tirane e re. 200m2 me hipotek eshte njesi ,siperfaqe reale  230 m2. Ndodhet ne pallat egzistues . Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi…

Me shume

Shitet Apartament 1+1 ne rrugen e Selvise.

Apartamente ne shitje
- Apartamente 1+1

Shitet Apartament i ri, ndertim i vitit 2011-2012 Ne rrugen e Selvise – Ruga “ Siri Kodra” prane “ Punishtes Pastave” “ Qendres Shendetesore Nr.3 – Siperfaqia e apartamentit 77.…

Me shume

Shitet dyqan ne Don Bosko .

Dyqane ne shitje
40,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne Don Bosko . Me siperfaqe 31.5 m2 , me hipotek njesi . Ndodhet ne katin e pare ,brenda nje kompleksi . Aktualisht eshte dhene me qera .…

Me shume

Shitet dyqan me siperfaqe 70 m2.

Dyqane ne shitje
3,000 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan me siperfaqe 70 m2. Ndodhet prane Ambasades Amerikane ne rrugen e Elbasanit( jo ne rrugen kryesore), Dyqani eshte me hipoteke njesi, ka fasede shume te mire xhami, me…

Me shume

Shitet apartament te 21 dhjetori . 

Apartamente ne shitje
1,300 Euro /m2

Shitet apartament te 21 dhjetori . Me siperfaqe 150 m2 , eshte i ndare ne dy aparamente 2+1. Ndodhet ne katin e pare pallat egzistues . Ka rreth 80 m2…

Me shume

Shitet toke ne Prush 

Toke ne shitje
70 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Prush Me siperfaqe 10.000 m2 Ndodhet pran rruges kryesore. Mund te ndahet ne 2 parcela nga 5000 m2 secila Parcela ndahet 50mx200 m Me permasa rreth 45×88…

Me shume

Shitet Godine 2 kateshe.

Ambjent ne shitje
- Ambjente biznesi

Shitet Godine 2 kateshe. – Siperfaqe 350 m2, e ndare ne 2 kate nga 175 m2. -Ka ashensor -Fasade xhami -Ndertim i ri me projekt me standarte te larta -Materiale…

Me shume

Jepet me qera Godine 2 kateshe

Ambjent me qera
4,500 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera Godine 2 kateshe – Siperfaqe 350 m2, e ndare ne 2 kate nga 175 m2. -Ka ashensor -Open space -Fasade xhami -Ndertim i ri me projekt me…

Me shume

Shitet toke Prane Tegut 

Shitje, Toke ne shitje
516,000 Euro - Toka

Shitet toke Prane Tegut Me siperfaqe 4300 m2 Me kondicione ndertimi Intensitet 0.6 Koeficent shfrytezimi 30% Lartesia ne Kate 3 Lartesia ne metra 16 Me cmim 120 euro m2 (…

Me shume

Shitet Toke , Vishaj Tirane . 

Shitet Toke , Vishaj Tirane . Me siperfaqe 6950 m2 ,me dokumenta te rregullta pronesie . Me lokacion dhe pamje fantastike . Kondicione ndertimi Intensitet 0.3 Koeficent shfrytezimi 30% Lartesia…

Me shume

Shitet Hotel ne autostraden Tirane-Durres

Hotel ne shitje
850,000 Euro - Hotel

Shitet Hotel ne autostraden Tirane- Durres Aktualisht eshte ne gjendje pune , i mobiluar shume mire . -Me siperfaqe truallit 3250 m2. -Sheshi i ndertimit 3250 m2 -Baza e ndertimit…

Me shume

Shitet Hotel ne autostraden Tirane -Durres

Hotel ne shitje
2,200,000 Euro

Shitet Hotel Ndodhet ne autostraden Tirane- Durres  buze autostrades  . – Trualli 3000 m2 – Baza e ndertimit 210 m2 – 4 kate x210=840m2 – Ndertime ekstra 460, ne 1…

Me shume

Jepet  apartament 3+1+2 ne Bllok .

Apartamente me qera
11 Euro /m2 - Apartamente 3+1

Jepet  apartament 3+1+2 ne Bllok . Ndodhet ne katin e 5-te , pallat i ri . Eshte i organizuar ne sallon , kuzhine , 3 dhoma gjumi , koridor ,…

Me shume

Shitet apartament 3+1+2 ne Bllok

Apartamente ne shitje
2,500 Euro - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1+2 ne Bllok . Ndodhet ne katin e 5-te , pallat i ri . Eshte i organizuar ne sallon , kuzhine , 3 dhoma gjumi , koridor ,…

Me shume

Shitet shtepi dy kateshe ne Babrru .

Toke ne shitje, Vile ne shitje
155,000 Euro - TokaVila

Shitet shtepi dy kateshe ne Babrru . Ka siperfaqe trualli 145 m2 , 165 m2 ndertim ku kati i pare eshte 70 m2 dhe kati i dyte 95 m2 .…

Me shume

Shitet  objekt komercial 

Ambjent ne shitje
7,500 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet  objekt komercial Ndodhet ne Qender te Tiranes buze rruges kryesore , me nje lokacion te shkelqyer Me siperfaqe 230 m2 , me fasad 10 m . E gjithe siperfaqa…

Me shume
230 M2

Shitet apartament  te Myslym Shyri

Apartamente ne shitje
185,000 Euro

Shitet apartament  te Myslym Shyri EShte i ndare ne dy apartament 1+1 51.4 m2  dhe 2+1 60m2 Kati 3 banim ne nje pallat ekzistues. Disponojn hipotek vec e vec .…

Me shume

Shitet apartament  2+1, te Myslym Shyri .

Apartamente ne shitje, Shitje
97,500 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament  2+1, te Myslym Shyri Me  siperfaqe 60 m2, kati 3 banim ne nje pallat ekzistues. I mobiluar, me hipoteke, I rivlersuar. Eshte me qera 350 eur/muaj Cmimi. 97.500…

Me shume

Shitet apartament 1+1 Te Myslym Shyri 

Apartamente ne shitje
87,500 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 Te Myslym Shyri Me sip 51.4 m2. Ndodhet ne kati-n e 3 banim ne nje pallat ekzistues Eshte I mobiluar Disponon hipoteke, apartamenti eshte  rivlersuar. Aktualisht eshte…

Me shume

Jepet me qera apartament 2+1  ne BLLOK.

Apartamente me qera
11 Euro m2 - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1  ne BLLOK. -Ndertim i ri shume cilesor -Siperfaqia 104 m2 – 2 Tualete – 2 Ballkone – 2 Ashensor – Koridor i shfrytezueshem extra. -Ashensor…

Me shume

Jepet toke me % ne Rinas .

Toke ne shitje
- Toka

Jepet toke me % ne Rinas . Perball terminalit aeroportit , shume  prane Tirana Bussines Center . Me siperfaqe 5600 m2 Eshte zone mulitifunksionale , e lejueshme per cdo lloj…

Me shume

Shitet ambjent biznesi ne Myslym Shyr .

Ambjent ne shitje
2,600 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet apartament  ne Myslym Shyr . Me siperfaqe  totale 150 m2 , me hipotek njesi   . EShte me hipotek njesi  qe sherben per zyra dhe biznese te ndryshme , por…

Me shume

Shitet magazine ne Vaqarr  750 m2

- Magazine

-Shitet magazine Vaqarr – Siperfaqe e truallit mbi te cilin eshte ndertuar magazina 1300 m2 -Baza e ndertimit 750 m2 -Siperfaqa e traullit te lire 550 m2 -Lartesia ne kulm …

Me shume

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

Dyqane ne shitje
550,000 Euro - Dyqan

  Shitet Dyqan te Myslym Shyri Me siperfaqe 84 m2 . Me fasad xhami Dyqani disponon dokumenta te rregullta pronesie Ndodhet ne rruge kryesore , ne nje nga zonat me…

Me shume

Shitet Magazine ne zonen e Vaqarrit.

250,000 Euro - Magazine

Shitet Magazine ne zonen e Vaqarrit. -Siperfaqe 400 m2( dimensione 40×10 m ) -Trualli i lire 1000 m2 -Mundesohet rruga me vete me gjeresi 5 m me dokument pronesie me…

Me shume

Jepet me qera vile 2 kateshe te 21 dhjetori

Vile me qera
- Vila

Jepet me qera Vile 2 katesh, prane 21 dhjetorit. Komunikon me qendren nga rruga Kavajes, “Muhamet Gjollesha”, “Myslym Shyri”, Blv “Gergj Fishta”. Ka siperfaqe te brendeshme 200 m2. Eshte organizuar…

Me shume

Shitet toke ne Koder Kashar . 

10 Euro /m2

Shitet toke ne Koder Kashar . Me siperfaqe 50.000 m2 , nga te cilat 10.000 m2  me hipotek , 40.000 m2 me njofje kufitaresh pa pretendime pronesie . Cmimi super…

Me shume

Shitet oseJepet toke me % ne Shkoze .

Toke ne shitje
- Toka

Shitet oseJepet toke me % ne Shkoze . 15 Hektar Me kondicione: Koeficent Shfrytezimi 30% Intensitet 0.5% Lartesi ne metra 11 Lartesi ne kate 3 Eshte  e pershtatshme per kompleks…

Me shume

Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko .

Apartamente ne shitje
1,350 Euro /m2 - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko . Ndodhet ne kompleks te ri banimi, ndertim teper cilesor  . Me siperfaqe  totale 132 m2 . Eshte i organizuar ne sallon , 3…

Me shume

Shitet apartament 1+1 Currila ,Durres .

Apartamente ne shitje
65,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 Currila ,Durres . Me siperfaqe 74 m2 . Kati i dyte banim . Orjentim Jug Lindje Me pamje fantastike nga deti Apartamenti shitet i mobiluar Cmimi 65.000…

Me shume

Shitet Toke prane Kopshtit Zologjik 

200 Euro /m2 - Toka

Shitet Toke prane Kopshtit Zologjik. Siperfaqe 2300 m2 . Disponon dokuemnta te rregullta pronesie Ne kete siperfaqe eshte ndertuar dhe nje shtepi private 1 kateshe e vjeter 120 m2 .…

Me shume

Jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori .

Apartamente ne shitje
350 Euro /muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori . Ndodhet ne katin e katert ,pallat egzistues. Jepet i mobiluar . Ka lokacion shume te mire , ndodhet ne rrue kryesore…

Me shume

Jepet me qera Hotel  ne Ksamil.

Hotel me qera
35,000 Euro - Hotel

Jepet me qera Hotel  ne Ksamil. Me siperfaqe trualli 651 m2. E rrethuar me mur betoni me veshje gur zalli,me porte me vete, parking me 8 vende dhe e gjelberuar…

Me shume

Shitet vile Shkoze

Vile ne shitje

Shitet vile Shkoze Ka nje siperfaqe trualli 436.40 m2 Siperfaqe e nderteses 76 m2 Vile nje kateshe E organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi,  2 dhoma gjumi , tualet ,…

Me shume

Shitet apartamente 2+1 prane Selvis

Apartamente ne shitje
1,350 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartamente 2+1 prane Selvis Siperfaqe Bruto 129.1 m2 , neto 109.9 m2 . Ndodhet ne katin e 4-te banim . Pallati eshte me cilesi te larte ndertimi . Ka…

Me shume

Shitet apartament ne bllok.

Apartamente ne shitje
1,650 Euro

Shitet apartament ne bllok. -Papafingo ne katin 5-te. – Siperfaqe 119 m2. -E ndare ne dy certifikata secila 59.3 dhe 59.7 -Eshte ndare ne 4 garsoniere, secila me tualet me…

Me shume
119 m2

Jepet  dyqan ne bllok me qera .

Ambjent me qera
4,000 Euro - Ambjente biznesi

Jepet  dyqan ne bllok me qera , me shitje biznesi  . -Ka siperfaqe 101 m2 (ne fakt 110m2) -Me hipoteke njesi – Fasade 20 m – Verande te shfrytezueshme 50…

Me shume

Shitet apartament ne bllok.

Apartamente ne shitje
1,650 Euro /m2

Shitet apartament ne bllok. -Papafingo ne katin 5-te. – Siperfaqe 101.3 m2 , e ndare ne dy certifkata pronesie 53.60 m2 dhe 47.70 m2 -Eshte ndare ne 3 garsoniere, secila…

Me shume

Jepet  dyqan me qera  ne Bllok

600 Euro /muaji

Jepet  dyqan me qera  ne Bllok Me sip 12.5 m2. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per butik,dyqan orash,kozmetike etj Ndodhet buze rruge. Cmimi 600 euro neto  

Me shume

Shitet Vile ne shitje ne Peze Helmes.

Vile ne shitje
350,000 Euro - Vila

Shitet Vile ne shitje ne Peze Helmes. Eshte me siperfaqe trualli 2400 m2 te organizuar ne: -Bodrum me siperfaqe 40 m2. -Kati 1-re me siperfaqe 200 m2. -Kati i 3-te…

Me shume

Shitet dyqan ne bllok.

Ambjent ne shitje
1,000,000 Euro - Ambjente biznesi

          Shitet dyqan ne bllok. -Ka siperfaqe 80m3 -Me hipoteke njesi – Verande te shfrytezueshme 30 m2, me tende duralumini me pult. – Funksionon si snack…

Me shume
80

Shitet dyqan ne bllok.

Dyqane ne shitje
350,000 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan ne bllok. -Ka siperfaqe 30m3 -Me hipoteke njesi – Verande te shfrytezueshme 20 m2, me tende duralumini me pult. – Funksionon si snack bar . – E superinvestuar…

Me shume
30 M2

Shitet duplex luksoz ne Fresk .

Apartamente ne shitje
340,000 Euro - Duplex

Shitet duplex  luksoz ne Fresk . Me siperfaqe totale 340 m2 . Kati i 6 dhe i 7 , pallat i ri me ashensor , i mire administruar . Disponon…

Me shume
340 m22 Garazhd

Jepet me qera ambjent komercial te Don Bosko .

Ambjent me qera
10,000 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent komercial te Don Bosko . Ndodhet ne katin e dyte , pallat i ri  me ashensor i mireadministruar  . Ka lokacion shum te mire , i…

Me shume
1000 M212 Tualet

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik .

Apartamente ne shitje
120,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik . Me siperfaqe totale 91 m2 . Eshte e organizuar ne korior , sallon , kuzhine dy gjoma gjumi , tualet , ballkon. Ndodhet…

Me shume
91 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet

Jepet me qera zyre te Rruga e Durresit .

Qera
400 Euro /muaji - Ambjente biznesiApartamente 2+1zyra

Jepet me qera zyre te Rruga e Durresit . Me siperfaqe 60 m2 . Ndodhet ne katin e dyte pallat egzistues . Jepet Bosh , ka vetem kuzhine . Eshte…

Me shume
60 m2

Shitet toke ne  Lunder 

Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne  Lunder Me siperfaqe  3000 m2 Ndodhet buze rruges kreysore , ne zone te qete dhe te gjelberuar . Eshte e pershtatshme per residenc vilash etje . Mund…

Me shume

Shitet toke ne Lunder.

Shitje, Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Lunder. Me siperfaqe 12.000 m2 . Ndodhet buze rruges kryesore . Eshte e pershtatshme per residenc vilash etje . Cmimi 100 euro m2 ose me nderrim apartamenti…

Me shume
12000 m2

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit .

Apartamente ne shitje
1,200 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit . Me siperfaqe totale 58.43 m2 , neto 50.57   m2. Ndodhet e katin pare banim . Pallati eshte ne faze ndertimore . Cmimi…

Me shume
58 m2

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit .

Apartamente ne shitje
78,492 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit . Me siperfaqe totale 65.41 m2 , neto 56.61  m2. Ndodhet e katin e 3-te banim . Pallati eshte ne faze ndertimore .…

Me shume
65 m2

Shitet apartamente 2+1 te Fusha e Aviacionit .

Apartamente ne shitje, Shitje
112,404 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartamente 2+1 te Fusha e Aviacionit . Me siperfaqe totale 93.67 m2 , neto 81.07  m2. Ndodhet e katin e 8-te banim . Pallati eshte ne faze ndertimore .…

Me shume

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit .

Apartamente ne shitje
72,336 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit . Me siperfaqe totale 60.28 m2 , neto 52.17  m2. Ndodhet e katin e 8-te banim . Pallati eshte ne faze ndertimore .…

Me shume
60 M2

Shitet apartamente 2+1 te Fusha e Aviacionit .

Apartamente ne shitje, Shitje
1,200 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartamente 2+1 te Fusha e Aviacionit . Me siperfaqe totale 93.64 m2 , neto 81.05 m2. Ndodhet e katin e dyte banim . Pallati eshte ne faze ndertimore .…

Me shume

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit .

Apartamente ne shitje, Shitje
1,200 Euro m2 - Apartamente 1+1

Shitet apartamente 1+1 te Fusha e Aviacionit . Me siperfaqe totale 65.41 m2 , neto 56.61 m2. Ndodhet e katin e dyte banim . Pallati eshte ne faze ndertimore .…

Me shume

Shitet vile 3 kateshe ne Sauk.

Vile ne shitje
900,000 Euro - Vila

Shitet vile 3 kateshe ne Sauk. Me siperfaqe trualli 600 m2 Siperfaqe ndertimore 460 m2 30 m2 Bodrum Ka dhe dy objekte me vete  qe mund te perdoren per dyqane…

Me shume

Shitet dyqan te Komuna e Parisit .

Dyqane ne shitje
47,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te Komuna e Parisit . Me siperfaqe 15 m2 , me hipotek njesi . Eshte e pershtatshme per zyra , rrobaqepesi , sallon bukurie etje . Cmimi 47.000…

Me shume
15

Shitet toke ne Baldushk.

Toke ne shitje
50 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Baldushk. Me siperfaqe 13.000 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Ndodhet prane rruges kryesor. Zona te ofron nje relaks dhe qetesi absolute, me nje lokacion…

Me shume

Shiten 2 dyqane te rruga e Dibres .

Dyqane ne shitje
- Dyqan

Shiten 2 dyqane te rruga e Dibres . Me siperfaqe 29 m2 . Ndodhen ne rruge kryesore . Sapo rikonstruktuar totalisht . Te pershtatshme per butik , zyra te ndryshme…

Me shume

Shitet dyqan ne bllok.

Dyqane ne shitje
1,300,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne bllok. -Ka siperfaqe 101 m2 (ne fakt 110m2) -Me hipoteke njesi – Fasade 20 m – Verande te shfrytezueshme 50 m2, me tende duralumini me pult. –…

Me shume

Shitet dyqane te sheshi Willson

Dyqane ne shitje
325,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqane te sheshi Willson Ndodhet buze rruges kryesore . Eshte me hipotek njësi,me  sip 47 m2 . Eshte dhene me qera 1200€ ne muaj ( qeraja eshte e paguar…

Me shume
47 m2

Shitet dyqan ne rrugen Myslym Shyri,

Dyqane ne shitje
- Dyqan

Shitet dyqan ne rrugen Myslym Shyri, ne segmentin e kryqezimit drejtoria e Policise-Tajvani. Buze rruge kryesore. Ka siperfaqe 70 m2 me hipoteke njesi. Eshte e shfrytezueshme ne dy kate me…

Me shume

Shitet dyqan te Rruga e Kavajes.

Dyqane ne shitje
922,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te Rruga e Kavajes. -Buze rruges kryesore -Me siperfaqe 153 m2 – Kati 0-ro me m2 – Ka 9 metra balle – Lartesi 4,5 metra -E pershtatshme per…

Me shume

Shitet dyqan te rruga e Kavajes

Dyqane ne shitje
5,300 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan te rruga e Kavajes Me siperfaqe 70 m2 , e ndare ne dy dyqane . Ndodhet buze rruges kryesore , me lokacion shume te mire . I pershtatshem…

Me shume
70 m2

Shitet ambjent biznesi te Unaza e Re

Ambjent ne shitje
1,800 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet Ambent 801.75 m2 Ne kompleks shume cilesor ne Unazen e re, ndertim i vitit 2022. Eshte organizuar: -Kati 0-ro me sip 35 m2 ( per recepsion) lartesi 5 m…

Me shume

Jepet me qera dyqan te rruga e Kavajes

Ambjent me qera
4,000 Euro /muaji - Ambjente biznesiDyqan

Jepet me qera dyqan: -Rruga e Kavajes -Buze rruges kryesore -Me siperfaqe 153 m2 – Kati 0-ro me m2 – Ka 9 metra balle – Lartesi 4,5 metra -E pershtatshme…

Me shume

Objekt biznesi Vile ne shitje,

600,000 Euro - Ambjente biznesi

Objekti ndodhet Sauk ne qender . Vila ndodhet buze rruges kryesore e pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi,kryesisht:restorant,piceri,supermarket,sallon  bukurie,estetike,qender shendetsore , hotel  etj Objekti eshte i perbere ne : Kati…

Me shume

Shitet ambjent  biznesi ne rrugen e Kavajes,

Ambjent ne shitje
1,300 Euro /m2 - Ambjente

Shitet ambjent  biznesi ne rrugen e Kavajes, prane Qendres, 20 m nga rruga kryesore . Me siperfaqe 36 m2 , me hipotek bodrum . Ambienti eshte i thate, pa lageshti,…

Me shume
36 m2

Shitet toke ne Sauk.

Toke ne shitje
135 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Sauk. Ka siperfaqe 18.300 m2 . Ndodhet ne rruge kryesore ne autostraden, ne segmentin TIRANE-TEG. Zone rezidenciale banimi Me kondicione ndertimi : Intesitet 0.6% Koeficent shfrytezimi 30%…

Me shume

Shitet ambjent biznesi , Te Myslym Shyri .

Dyqane ne shitje
150,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ambjent biznesi , Te Myslym Shyri . Me siperfaqe 92.3 m2 . Aktualishte eshte e dhene me  qera . Ndodhet 20 m2 prane rruges kryesore . Ambjenti ka nje…

Me shume
92 m2

Shitet ambjent biznesi , Zogu zi .

Ambjent ne shitje
210,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet ambjent biznesi , Zogu zi . Me siperfaqe 66 m3 , ndodhet ne katin e dyte pallat egzistues . Eshte e organizuar ne 2 ambjente sherbimi , koridor ,…

Me shume

Shitet apartament 2+1+2, te Zogu i zi .

Apartamente ne shitje
132,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1+2, te Zogu i zi . Ka siperfaqe 107.5 m2 , kati i katert pallat egzistues . E organizuar ne 2 dhoma gjumi , soxhorno , koridor ,…

Me shume
107 m2

Shitet dyqan ne Yzberisht

Dyqane ne shitje
900 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan ne Yzberisht, Me hipoteke njesi me sip 60 m2, lartesi 4.5 m Ndodhet ne zone shume te populluar. Pallati ndodhet buze rruge dytesore, me pamje anesor  paralel me…

Me shume

Shitet dyqan prane Sheshit Willson

Ambjent ne shitje, Dyqane ne shitje
280,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet dyqan me hipoteke njesi me siperfae 110 m2, prane sheshit willson Ka dy veranta siperfaqe extra , njera 15 m2 dhe tjetra 20 m2 Eshte ne pune si bar.…

Me shume

Shitet toke ne Shkoze

Shitje, Toke ne shitje
- Toka

Shitet Toke,ne Shkoze. Ndodhet  ne perimetrin TEG-zona e gjelbert me Ullishte dhe  pyllin Orbital -Prane Rruges kryesore -Siperfaqja 1500 m2 – Prone e trasheguar me dokumenta shume te rregullta pronesie.…

Me shume

Jepet me qera ambjent ne Bllok .

Ambjent me qera
1,200 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent ne Bllok . Kati 0 , pallat i vitit 2000. Me siperfaqe totale 115 m2 Eshte teresisht e rinovuar . Eshte e organizuar ne nje dhome…

Me shume
115 m21 Dhoma Gjumi

Shiten apartamente me klering .

Apartamente ne shitje
1,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shiten apartamente me klering . -Ndodhen te Fusha e Aviacionit . -Kompleks shume  modern. -Ndertuar  nga nje kompani me presigjoze ne Tirane  . -Jane ne faze karabinaje  . -Ka dhe…

Me shume

Jepet me qera ne qender te Bllokut ambjent

Ambjent me qera
11 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Jepet me qera ne qender te Bllokut ambjent per cdo lloj aktiviteti biznesi  si ,call center , zyra, klinika mjekesore , dentare , qender estetike etj. Ndodhet ne pallat te…

Me shume

Jepet me qera ambient te 21 dhjetori 

550 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambient te 21 dhjetori I pershtatshem per biznese te ndryshme Ka nje siperfaqe 67m2 kati 0. Cmimi; 550 euro.TRR-0457-2133 Cmimi per shitje; 2600 euro m2 i…

Me shume

SHITET AMBJENT PER ZYRA NE QENDER TE TIRANES

Ambjent ne shitje
1,450 Euro /m2 - Ambjente biznesi

SHITET AMBJENT PER ZYRA NE QENDER TE TIRANES. 110 metra nga Sheshi Skenderbej ,ne fillim te Rruges se Kavajes shitet ambjent per zyra me siperfaqe 128 m2 kati i 5…

Me shume

Jepet me qira apartment 2+1,ne Bllok .

Apartamente me qera
700 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qira apartment 2+1,ne Bllok . Siperfaqja 120m2 E mobiluar ,e kompletuar. Pallat i ri me ashensor ,kati i 2. Mund te jepet dhe bosh per zyra . Cmimi…

Me shume

Jepet me qira apartament 5+1+2

Ambjent me qera
700 Euro /muaji - Ambjente

Jepet me qira apartament 5+1+2 me sipërfaqe 121m2 prane Stadiumit Dinamo, Apartamenti ndodhet ne katin te 2 , bosh dhe eshte i pershtatshem per banim dhe aktivitete te ndryshme biznesi,…

Me shume

Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo

Apartamente ne shitje
327,600 Euro - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1 te Stadiumi Dinamo me siperfaqe totale 182 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri.Organizohet nga ambienti ndenjies , kuzhine ,…

Me shume

Shitet hotel ne qender te Tiranes.

Hotel ne shitje
790,000 Euro

Shitet hotel ne qender te Tiranes. Ka siperfaqe totale 207 m2, recepsion, bar kafe.. Jane 6 dhoma te cilat jepen me 50 euro nata. Jane te organizuara ne katin e…

Me shume

Shitet magazin ne Vore

Shitje
600,000 Euro - Magazine

Shitet magazin ne Vore : – Siperfaqia 1000 m2 – Trualli 2290 m2 – Siperfaqe e truallit te lire 1190 m2 – Lartesia e kulmit 12 m . Lartesia e…

Me shume

Shitet toke me siperfaqe 17.600 m2.

Toke ne shitje
70 Euro /m2 - Toka

Shitet toke me siperfaqe 17.600 m2. -Ndodhet ne Vishnje -Zona rezidenciale ndertim vila – Lartesia e kateve mbi toke 2 – Koeficienti shfrytezimit 30% – Intensiteti 0.3 – Lartesia ne…

Me shume

Shitet toke truall ne Farke.

70 Euro /m2

Shitet toke truall ne Farke. Zone residenciale per vila , me siperfaqe 20.000 m2 . Lartesia ne kate 3 Lartesia ne metra 11 Koeficent shfrytezimi 20% Intensitet 0.3 % Mund…

Me shume
20000 m2

Shitet toke truall ne Farke. 

Shitje, Toke ne shitje
80 Euro /m2 - Toka

Shitet toke truall ne Farke. Zone residenciale per vila , me siperfaqe 20.000 m2 . Lartesia ne kate 3 Lartesia ne metra 11 Koeficent shfrytezimi 20% Intensitet 0.3 % Pranohet…

Me shume
20000 m2

Shitet toke ne Sauk .

Toke ne shitje
170 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Sauk . Me siperfaqe 5500 m2 . Buze autostrades Teg-ut  , me lokacion fantastik ( ne drejtimin e rrugen Teg -Tirane ). Intensitet 0.6% Koeficent Shfrytezimi 30…

Me shume

Shitet toke ne Vaqarr.

Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke  ne Vaqarr. Me siperfaqe 1000 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Kondicionet e ndertimit : Intensitet 0.3 Koficent shfrytezimi 30 % Lartesia ne metra 11 Lartesia…

Me shume
1000 m2

Jepet me qera ambjent biznesi  ,Don Bosko .   

Ambjent me qera
550 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent biznesi  ,Don Bosko . Eshte   i pershtatshem per berberan, farmaci, butik, furre buke , dyqane te ndryshme etje . Kati:0 Siperfaqja:38m² Mobilimi:Bosh Cmimi:550€ TRR-0457-2120

Me shume

Jepet me qera apartament 3+1

Ambjent me qera, Zyra me qera
600 Euro /muaji - Apartamente 3+1

Jepet me qera apartament 3+1 Kati 1 Pallat i ri me ashensor Siperfaqja:120m2 I organizuar ne : *dhome ndenje+ kuzhine *3dhoma gjumi *tualete * ballkon Bosh Adresa:”Bulevardi Gjergj Fishta” Cmimi:600…

Me shume

Shitet Shtepi private ne Ksamil .

Vile ne shitje
165,000 Euro /m2 - Vila

Shitet Shtepi private ne Ksamil . Me dokumenta te rregullta pronesie , te tokes dhe nderteses . Siperfaqe trualli 380 Siperfaqe ndertimi 102 Truall i lire 278 Faze karabnaje .…

Me shume

Shitet Ambient biznesi ne katin e dyte:

Ambjent ne shitje, Shitje
1,030 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet Ambient biznesi ne katin e dyte: – Ndodhet ne nje qender biznesi prane “ Delijorgjit “ -Lokacion i shkelqyer. – Siperfaqe neto 840 m2 – Siperfaqe bruto 1030 m2…

Me shume

Shitet dyqan ne Fresk .

Dyqane ne shitje
900 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan ne Fresk . Me siperfaqe totale 70.4 m2 . Ndodhet buze rruges kryesore , me lokacion te favorshem. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktivitet biznesi . Cmimi…

Me shume
70 m2

Shitet toke te Kepi i Rodonit .

Toke ne shitje
37 Euro /m2 - Toka

Shitet toke te Kepi i Rodonit . Ka siperfaqe 4360 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Toka ndodhet ne kodrine , me pamje fantastike nga deti . Cmimi…

Me shume
4360

Shitet vile 3-kateshe  prane Tegut .

Vile ne shitje
850,000 Euro - Vila

Shitet vile 3-kateshe  prane Tegut . Ndodhet ne nje kompleks vilash residenciale , me administrim , gjelberim,ndricim , dhe infrastrukture te shkelqyer . Vila eshte me siperfaqe totale 430 m2…

Me shume

Jepet me qera apartament 2+1+2  , prane Tegut . 

Apartamente me qera
800 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1+2  , prane Tegut . Ndodhet ne kompleks residencial vilash . Ne katin e dyte ,me siperfaqe 110 m2 . Eshte e organizuar ne sallon te…

Me shume
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet

Jepet me qera objekt Vaqarr-lapidari i Pezes

Ambjent me qera
2,000 Euro /muaji - Ambjente biznesiRestorantVila

Jepet me qera objekt ndertuar brenda nje trualli me siperfaqe prej 1300 m2 Ndodhet ne segmenti Vaqarr-lapidari i Pezes Ka siperfaqe trualli 1300 m2 me certifikate , Ka dhe siperfaqe…

Me shume

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit

Apartamente ne shitje, Shitje
95,710 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit 100 m nga bregu i plazhit. Prane Kavalishences . Me siperfaqe  112.60 m2 Ndodhet ne katin e 3-te . Ndertim i ri cilesor.…

Me shume
112 m2

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit

Shitje
89,420 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit 100 m nga bregu i plazhit. Prane Kavalishences . Me siperfaqe  105.20 m2 Ndodhet ne katin e 5-te . Ndertim i ri cilesor.…

Me shume
105 m2

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit

Shitje
100,920 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit 100 m nga bregu i plazhit. Prane Kavalishences . Me siperfaqe  118.73 m2 Ndodhet ne katin e 3-te . Ndertim i ri cilesor.…

Me shume
118 m22 Dhoma Gjumi

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit

Apartamente ne shitje
93,007 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit 100 m nga bregu i plazhit. Prane Kavalishences . Me siperfaqe  109.42 m2 Ndodhet ne katin e 5-te . Ndertim i ri cilesor.…

Me shume
109 m2

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit

Apartamente ne shitje
850 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne plazhin e Durresit 100 m nga bregu i plazhit. Prane Kavalishences . Me siperfaqe  100.83 m2 Ndodhet ne katin e 5-te . Ndertim i ri cilesor.…

Me shume

Shitet  apartament 2+1+2 .

Shitje
12,540 Euro - Apartamente 2+1

Shitet  apartament 2+1+2 . Ndodhen ne katin  e 11 i cili eshte i  fundit , me pamje panoramike . Pallat i ri i vitit 2022 , ndertim i cilesis se…

Me shume

Shitet  apartament 2+1+2 .

Apartamente ne shitje
1,500 Euro - Apartamente 2+1

Shitet  apartament 2+1+2 . Ndodhen ne katin  e 11 i cili eshte i  fundit , me pamje panoramike . Pallat i ri i vitit 2022 , ndertim i cilesis se…

Me shume

Shitet  apartament 2+1+2 .

Apartamente ne shitje
1,200 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet  apartament 2+1+2 . Ndodhen ne katin  e 11 i cili eshte i  fundit , me pamje panoramike . Pallat i ri i vitit 2022 , ndertim i cilesis se…

Me shume
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet

Shitet  apartament 2+1+2 .

Apartamente ne shitje
1,200 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet  apartament 2+1+2 . Ndodhen ne katin  e 11 i cili eshte i  fundit , me pamje panoramike . Pallat i ri i vitit 2022 , ndertim i cilesis se…

Me shume
86 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet

Ambjent Biznesi me qera .

Ambjent me qera
8 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Jepet me qera: Ne kompleks shume cilesor ne Unazen e re, ndertim i vitit 2022. Eshte organizuar: – Holli kati pare 39.63 m2 – Holli kati 2 209.49 – Ap…

Me shume
801 m2

Jepet me qera magazin ne Kamez . 

Ambjent me qera
3 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Jepet me qera magazin ne Kamez . Ka siperfaqe 650 m  , lartesi 3.30 m. Ndodhet ne rruge kryesore, me lokacion shume te akseueshem  . Eshte e pershtatshme per magazinim…

Me shume
650 m2

Shitet toke  te Kodra e Diellit 

Toke ne shitje
200 Euro m2 - Toka

Shitet toke  te Kodra e Diellit . Me siperfaqe 1000 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Ka lokacion shume te mire . Eshte e pershtatshme per ndertim vilash…

Me shume
1000

Shitet toke Qerret 

Toke ne shitje
80 Euro /m2 - Toka

Shitet toke Qerret  Ndodhet 3 km larg detit, me lokacion shume te mire   .Bregu i plazhit eshte shume i sistemuar me resorte , hotele , restorante  etje . Eshte nje…

Me shume
1200

Shitet toke truall  ne qender te  Korces.

Toke ne shitje
180 Euro /m2 - Toka

Shitet toke truall  ne qender te  Korces. Me siperfaqe 833 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie dhe prone e trasheguar . Ka nje lokacion te shkelqyer , ndodhet ne…

Me shume
833 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 , ne Don Bosko .

Apartamente me qera
550 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1+2 , ne Don Bosko . Ndodhet ne katin e 5-te , pallat i ri( kompleks)  me ashensor  . Me siperfaqe 93 m2 . Eshte totalisht…

Me shume
93 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet

Ambjent Biznesi me qera

Ambjent me qera
9 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Ambjent Biznesi me qera . Ndodhet ne nje rruge shume kryesore ,kompleks I ri shume cilesor , me fasad xhami , termoizolim .Orjentimi   veri-perendim  nga rruga kryesore (buze rruge) ,…

Me shume
4600 m2

Shitet magazine me toke ne Peze .

Shitje, Toke ne shitje
- MagazineToka

Shitet magazine me toke ne Peze . Toka ka siperfaqe 3000 m2 , 400 m2 magazine . Disponon dokumenta te rregullta pronesie . Ndodhet ne rruge kryesore . Kesaj siperfaqe…

Me shume
3400 m2

-Shitet toke ne Peze .

Toke ne shitje
15 Euro /m2 - Toka

– -Shitet toke ne Peze . Me sip. 4000 m2(80×50 m). Ndodhet ne rruge kryesore ballore dhe rruge anesore dytesore . Eshte e pershtatshme  per banim , shtepi private ose vila…

Me shume
4000 m2

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek “ Gjykata e Rrethit

Ambjent me qera, Apartamente me qera, Zyra me qera
600 Euro /muaji - Apartamente 3+1zyra

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek “ Gjykata e Rrethit ( shkalles pare ) Tirane”, ish ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, i 5-ti nga toka, pasi dy…

Me shume
123 m2

Jepet me qera objekt ne Vaqarr

Ambjent me qera
1,200 Euro /muaji - Ambjente biznesiNdertese

Jepet me qera objekt ne Vaqarr Objekti dy katesh 199 Objekti nje katesh 80 m2 Me siperfaqe totale 278 m2 Keto objekte jan ndertuar ne nje siperfaqe trualli 4000 m2…

Me shume
4000 m2

Shitet objekt dy katesh , ne Vaqarr .

Shitje
500,000 Euro - NderteseTokaVila

Shitet objekt dy katesh , ne Vaqarr . Objekt dy katesh Me siperfaqe 199 m2 Objekt 1 katesh me 80 m2 Siperfaqe totale 279. Keto objekte jan ndertuar ne nje…

Me shume
5000 m2

Shitet apartament 3+1+2 Bulevardi Gjergj Fishta .

Apartamente ne shitje
950 Euro /m2 - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1+2 Bulevardi Gjergj Fishta . Me siperfaqe totale 116 m2 . Ndodhet ne katin e 8-te( jo i fundit)  , pallat i ri me ashensor . Orjentimi Jug…

Me shume
116 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet

Shitet apartament 2+1 , ne Astir prane viles L

Apartamente ne shitje
86,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 , ne Astir prane viles L . Ndodhet ne kati e 6-te ,pallat i ri me ashensor. apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie . Me siperfaqe totale…

Me shume
2 Dhoma Gjumi1 Tualet

Toke ne shitje ne Porto Romano.

Toke ne shitje
30 Euro /m2 - Toka

Toke ne shitje ne Porto Romano. Me siperfaqe  16-19.000 m2 Eshte e pershtatshme per aktivitet Ekonomik  si , magazina industriale , sherbime publike ,shërbime Tregtare dhe Biznesi. Intensitet  K1=1.5 |…

Me shume

Shitet vile 3-kateshe  prane Tegut .

Vile ne shitje
580,500 Euro - Vila

Shitet vile 3-kateshe  prane Tegut . Ndodhet ne nje kompleks vilash residenciale , me administrim , gjelberim,ndricim , dhe infrastrukture te shkelqyer . Vila eshte me siperfaqe totale 430 m2…

Me shume
590

Jepet me qera zyre prane spitalit “Nene Tereza”

Ambjent me qera, Dyqane me qera, Zyra me qera
1,200 Euro /muaji - Ambjente biznesizyra

Jepet me qera ambjent per zyra prane spitalit “Nene Tereza”. Ne katin e dyte open space, lartesi 4m me siperfaqe 348 m2, me hipoteke njesi. Ka 2 tualete ku mund…

Me shume
348 m2

Shitet zyre prane spitalit “Nene Tereza” – Tirane

Ambjent ne shitje, Dyqane ne shitje, Zyra ne shitje
495 Euro m2 - Ambjente biznesiDyqanzyra

Shitet. Ambient per zyre ne katin e dyte. Eshte open space, ka lartesi 2.60 m, me siperfaqe 314 m2, me hipoteke njesi. Ka dhe nje verande me siperfaqe extra  45…

Me shume
314 m2

Shitet zyre prane spitalit “Nene Tereza”

Ambjent ne shitje, Zyra ne shitje
824 Euro m2 - Ambjente biznesiDyqanzyra

Shitet. Ambient per zyra ne katin e dyte. Eshte open space, ka lartesi 4m me siperfaqe 347.5 m2, me hipotek . Ka 2 tualete ku mund te shtohen dhe te…

Me shume
347 m2

Shitet toke ne Vore .

Toke ne shitje
70 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Vore . Me siperfaqe duke filluar nga 1910 -15000m2 me certifikate pronesie toke e sheshte e pershtatshme per ndertim , magazina bujqesore etje . Lartesia ne kate…

Me shume

Shitet apartament 2+1 + garazh , te Sami Frashri . 

Apartamente ne shitje
170,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 + garazh , te Sami Frashri . Apartamenti ka siperfaqe totale 112 m2 . Ndodhet ne pallat te ri me ashensor . Garazhi eshte ne katin -2…

Me shume
1122 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd

Shitet apartament 3+1+2 , prane Casa Italias .

Apartamente ne shitje
800 Euro /m2 - Apartamente 3+1

Shitet apartament 3+1+2 , prane Casa Italias . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te pallat te ri , i sapo perfunduar . Eshte i organizuar ne sallon, kuzhine , 3…

Me shume
127 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet

SHITET GODINE MULTIFUNKSIONALE NE PASKUQAN

Ndertese ne shitje
- Ambjente biznesiNdertese

Objekti eshte i organizuar ne 3 kate dhe eshte ndertim i ri i vitit 2020. Kati nentoke ka siperfaqe 1041m² dhe ka ne perberje kuzhine gatimi, magazine, nyje higjeno-sanitare, 2…

Me shume

Shitet tok ne Borsh .

Shitje
250 Euro /m2 - Toka

Shitet tok ne Borsh . Me siperfaqe 598 m2 me certifkat pronesie  , por ne fakte eshte 1200 m2 qe mund te shfrytezohet per parkim etje. Ndodhet shume prane vijes…

Me shume

Hoteli ndodhet pranë Qendrës së Tiranës.

Hotel me qera
8,500 Euro /muaji - Hotel

Hoteli ndodhet pranë Qendrës së Tiranës. Informacion mbi Hotelin: * Godinë 6 Kate * Sipërfaqe Trualli: 285 M2 * Sipërfaqe Ndërtim: 900 M2 * 19 Dhoma * 52 Shtretër *…

Me shume

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik .

Apartamente ne shitje
120,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Kopshti Botanik . Apartamenti eshte i organizuar ne koridor , sallon te madh , 2 dhoma gjumi , 1 tualet, verand . Ka siperfaqe totale 91.8…

Me shume
91 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet

Shitet apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha . 

Apartamente ne shitje
90,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha . Me siperfaqe 63 m2 . Ndodhet ne katine  3-te , ne pallat egzistues . Ndodhet ne rruge kryesore , me nje lokacion shume…

Me shume
63 m2

Ambjent Biznesi me qera , ne Myslym Shyr .

Ambjent me qera
1,200 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Ambjent Biznesi me qera , ne Myslym Shyr . Ambjenti ndodhet ne katin e pare , pallat egzistues . Ka siperfaqe te brendeshme 105 m2 , dhe 55 m2 verand…

Me shume
160 m2

Shitet tok te Liqeni i Farkes .

Toke ne shitje
220,000 Euro /m2 - Toka

Shitet tok te Liqeni i Farkes . Me siperfaqe 2000 m2 , buze rruge kryesore . Me lokacion shume te mire Koficent Shfrytezimi 30% Intensitet 0.3 Lartesia ne kate 2…

Me shume
2000 m2

Toke per shitje ne Rinas .

Toke ne shitje
110 Euro /m2 - Toka

Toke per shitje ne Rinas . Perball terminalit aeroportit . Me siperfaqe 12000 m2 , dokumenta te rregullta pronsie . Eshte zone industriale ,e pershtatshme per sherbime tregetare dhe biznesi…

Me shume
12000 m2

Shitet vile 2 kateshe , prane Tegut .

Vile ne shitje
700,000 Euro - Vila

Shitet vile 2 kateshe , prane Tegut . Ka siperfaqe ndertimi 670 m2. Kati nentoke ka nje siperfaqe pej 240 m2 I cili perbehet nga nje qilar, kantine,vinoteke. Parkohen 6…

Me shume

Toke per shitje ne Rinas .

Shitje, Toke ne shitje
80 Euro /m2

Toke per shitje ne Rinas . Perball terminalit aeroportit , shume  prane Tirana Bussines Center . Me siperfaqe 5600 m2 Eshte zone mulitifunksionale , e lejueshme per cdo lloj ndertimi,…

Me shume
5600 m2

Toke per shitje ne Rinas .

Toke ne shitje
80 Euro /m2 - Toka

Toke per shitje ne Rinas . Perball terminalit aeroportit . Me siperfaqe 5000 m2 , dokumenta te rregullta pronsie . Eshte zone industriale ,e pershtatshme per sherbime tregetare dhe biznesi…

Me shume
5000 m2

Shitet toke prane  Rinas-it .

110 Euro /m2 - Toka

Shitet toke prane  Rinas-it . Me siperfaqe 10500 m2 , dokumenta te rregullta pronsie . Eshte zone industriale ,e pershtatshme per sherbime tregetare dhe biznesi . Intensitet K1= 1.5 Koficient…

Me shume
10500 m2

Shitet toke ne Rinas .

Shitje, Toke ne shitje
150 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Rinas . Me siperfaqe 3000 m2 , dokumenta te rregullta pronsie . Ndodhet buz rruges krysore . Eshte zone industriale ,e  pershtatshme per sherbime tregetare dhe biznesi…

Me shume
3000 m2

Shitet toke ne Fllake .

Toke ne shitje
125,000 Euro - Toka

Shitet toke ne Fllake . Me siperfaqe 5558 m2 me certifkat pronesie . Ndodhet ne zone industriale ,prane rruges kryesore  .   Cmimi Okazion 125.000 euro TRS-0474-207323

Me shume
5558 m2

Jepet me qera restorant te Myslym Shyri 

Ambjent me qera, Lokale me qera
1,750 Euro /muaji

Jepet me qera restorant te Myslym Shyri Me siperfaqe te brendeshme 105 m2 dhe verante te shfrytezueshme 50 m2. E arreduar totalishte dhe super investuar. Ka 14 tovolina brenda dhe…

Me shume

Shitet restorant te Myslym Shyri 

Ambjent ne shitje, Lokale ne shitje
390,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet restorant te Myslym Shyri Me  siperfaqete brendeshme 105 m2 dhe verante te shfrytezueshme 50 m2. Eshte i mobiliar dhe arreduar totalishte dhe e super investuar. Ka 14 tovolina brenda…

Me shume

Japim me qera ambjente tek ish-Blloku

Ambjent me qera, Zyra me qera
600 Euro /muaji - zyra

Japim me qera ambjente tek ish-Blloku, kati 1, 123 m2, perdorur per zyra IT, Call Center apo klinika dentare. Te gjitha zyrat jane me kondicionere, linja interneti, sisteme kamerash, dopio…

Me shume
123 m2

Apartament 2+1+2 te Kopshti Botanik

Apartamente ne shitje
240,000 Euro - Apartamente 2+1

* Apartament 2+1 ne shitje. * Ndodhet ne Kopeshtin Botanik * Eshte organizuar: *Soxhorno shume e madhe, gatim, ndenje, ngrenie. * 2 Dhoma Gjumi * 2 Tualete * Kati i…

Me shume
139 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd

Shitet lokal te Sheshi Willson .

Lokale ne shitje
255,000 Euro - Bar

Shitet lokal te Sheshi Willson . Me siperfaqe te brendeshme 57.20 m2 , 22.40 m2 bodrum , 15 m2 verand . Ndodhet ne katin e pare ,pallat egzistues . Eshte…

Me shume

Shitet dyqan te Kompleksi Kika 2 .

Ambjent ne shitje, Dyqane ne shitje
110,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te Kompleksi Kika 2 . Me siperfaqe 41.40 m2 , me hipotek njesi . Ndodhet ne katin 0, brenda kompleksit . EShte e pershateshme per cfaredolloj aktivitet biznesi…

Me shume
41 m2

Dyqan per shitje ne Fresk .

Dyqane ne shitje, Shitje
83,280 Euro - Dyqan

Dyqan per shitje ne Fresk . Me siperfaqe 69.4 m2 me hipotek njesi . Ndodhet ne pallat te ri kati 0 , buze rruge kryesore . Eshte e pershtatshme per…

Me shume
69 m2

Shitet dyqan ne Fresk .

Dyqane ne shitje
950 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan ne Fresk . Me siperfaqe 82.1 m2 me hipotek njesi . Ndodhet ne pallat te ri kati 0 , buze rruge kryesore . Eshte e pershtatshme per cdo…

Me shume
82

Shitet toke ne Farke te Vogel .

Toke ne shitje
125 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Farke te Vogel . Me siperfaqe 536 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Ka nje lokacion shume te mire , buze rruges kryesore  . Eshte…

Me shume
536 m2

Shitet toke ne Shkoze

Toke ne shitje
110 Euro m2 - Toka

Shitet toke ne Shkoze Me siperfaqe 8430.8 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Ka nje lokacion shume te mire . Eshte e pershtatshme per banim dhe biznes .…

Me shume
8430

Shitet Truall ne qender te Tiranes .

Toke ne shitje
400,000 Euro - Toka

Shitet Truall ne qender te Tiranes , per ndertim pallati . Me siperfaqe 220 m2 , me dokumenta te rregu milion euro llta pronesie . Kesaj siperfaqe mund ti shtohet…

Me shume
220 m2

Shitet lokal prane rruges se Dibres .

Lokale ne shitje
450,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet lokal prane rruges se Dibres . Me siperfaqe 76.2 m2 me certifikat te rregullt pronesie . Lokali eshte i investuar dhe ne gjendje shume te mire pune . Ka…

Me shume
76 m2

Shitet Dyqan te Muahmet Gjollesha

Ambjent ne shitje, Dyqane ne shitje
180,000 Euro - Ambjente biznesiDyqan

Shitet Dyqan Rr M. Gjollesha me sip 22.2 m2 me hipoteke, ne fakt 29 m2. Dhene me qera prej shume kohesh 60.000 leke te teja. Ne fakt qeraja me cmim…

Me shume
22 m2

Shitet vila trekatshe ne Peze te Vogel

Vile ne shitje
450,000 Euro - Vila

Shitet vila trekatshe ne Peze te Vogel, ne nje zone te qete kodrinore, shume prane rruges kryesore. Siperfaqe e tokes 1,500 m2 e ndare ne kopshte, oborr, parkim, ambiente per…

Me shume

Shitet Hotel ,Total 8 kate .

Shitje
- Hotel

Shitet Hotel ,Total 8 kate . Kati -1 parkim nentoke me siperfaqe 2930 m2 Kati 0 perfshin restorant , recepsion ,bar me  total  siperfaqe 1400 m2 Kati 1-  me siperfaqe…

Me shume

Jepet me qera ambient ne bllok

Ambjent me qera, Dyqane me qera
800 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambient ne bllok ne nje qender bisnesi tregetare me siperfaqe 51 m2, open space. Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi . Qeraja 800 euro/…

Me shume
51 m2

Ambjente biznesi me qera , te Kopshti Botanik .

Ambjent me qera, Zyra me qera
- Ambjente biznesiMagazinezyra

Jepet me qera afatgjate 330 m2 ambiente zyra + 500 m2 magazinim. Kati i pare i nje pallati 8 katesh. Qera 6 euro\m2 ambienti zyra Qera 2 euro\m2 ambient magazinimi…

Me shume

Shitet ambjent biznesi te Kopshi Botanik .

Ambjent ne shitje
- Ambjente biznesiMagazine

Shitet    330 m2 ambiente zyra + 500 m2 magazinim. Kopshti Botanik Kati i pare i nje pallati 8 katesh. Shitje 1500 euro\m2 ambienti per zyra (495.000 euro ) Shitje…

Me shume

Apartament me qera ne qender te Tiranes

Apartamente me qera
700 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Apartament me qera ne qender te Tiranes. I mobiluar totalisht me cdo gje qe ju nevojitet. I sapo investuar, me kapot te brendeshme. Elektroshtepiake Franke, kondicionim me Inverter 3+ Parket…

Me shume
96 M2

Shitet apartament 3+1+2 ne Ali Dem .

Apartamente ne shitje
1,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet apartament 3+1+2 ne Ali Dem . Me siperfaqe 140 m2 , me hipotek . Ndodhet ne katin e trete , pallat i ri me ashensor . Eshte e organizuar…

Me shume
140 m2

Jepet me qera dyqan  tek vilat Gjermane.

Ambjent me qera
600 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera dyqan  tek vilat Gjermane. Me siperfaqe 108 m2 kati i pare dhe 100 m2 kat nentoke 0-ro me ndricim natyral me dritare. Sip totale 208 m2, open…

Me shume
108 m2

Shitet dyqan te prokuroria e pergjithshme .

Zyra ne shitje
50,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet dyqan te prokuroria e pergjithshme . Me siperfaqe 25 m2 , me certifkat pronesie . Ndodhet ne katin e pare , ne pallat te ri  . Eshte e pershtatshme…

Me shume
25 m2

Shitet bar prane fushes Ali demi.

Ambjent ne shitje, Lokale ne shitje
375,000 Euro - Bar

Shitet bar prane fushes Ali demi. Ka nje siperfaqe te brendeshme 50 m2 me hipotek njesi  dhe verande te hipotekuar te shfrytezueshme me certifikat ponesie , 150 m2 me tende…

Me shume

Shitet vile , ne Petrele.

Shitje, Vile ne shitje
170,000 Euro - Vila

Shitet vile , ne Petrele. Me siperfaqe totale 1000 m2 , toke truall + peme frutore . 806.20 m2 truall i lire ( i mbjelle me peme fruutore) ,   406.2 …

Me shume
1000 m2

Shitet dyqan ne Qender te Tiranes.

Dyqane ne shitje
12,000 Euro /m2 - Dyqan

Shitet dyqan ne Qender te Tiranes. Me siperfaqe 46 m2 ,me certifikat pronesie . Ndodhet buze rruges kryesore , me nje lokacion shume te mire ,me levizje njerezish .Prane saj…

Me shume
46 m2

Shitet Tok are  ne fshatin Turane, Korce.

Toke ne shitje
- Toka

Shitet Tok are  ne fshatin Turane, Korce. Me siperfaqe 1380 m2 me dokumenta te rregullta pronesie . Brenda studimit per ndertim vilash dhe shtepi private . Nje fshat i mbrekullueshem…

Me shume
1380 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ,Astir .

Apartamente me qera
300 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1 ,Astir . Apartamenti eshte i mobiluar(me te gjitha paisjet elektroshtepiake,lavastoviglie microwave,depozit  uji kapacitet 1000L,lavatrice,pianure,tv,wifi,etj..) Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi 2ballkone sallon i bollshem…

Me shume

Shitet toke ne Farke .

Toke ne shitje
100 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Farke . Me siperfaqe 3000 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Ka nje lokacion shume te mire , prane rruges kryesore ( autostrades se re…

Me shume
3000 m2

Jepet me qera ambjent biznesi , ne Astir .

Ambjent me qera
1,500 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent biznesi , ne Astir . Ndodhet ne katin e pare , ne kompleks te ri , ne nje zone te sistemuar me infrastrukture te rregullt ,…

Me shume
260 m2

Jepet zyre me qera , te Vasil Shanto .

Ambjent me qera, Zyra me qera
- Ambjente biznesizyra

Jepet zyre me qera , te Vasil Shanto . Me siperfaqe 30 m2, me nje tualet  . Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi , si zyre avokatie ,…

Me shume
30 m21 Tualet

Shitet toke are , ne Farke .

Shitje, Toke ne shitje
90 Euro /m2 - Toka

Shitet toke are , ne Farke . Me siperfaqe 1400 m2 , me dokumenta te rregullta pronesie . Ndodhet ne nje zone te qete,te gjelberuar  , me pamje fantastike  nga…

Me shume
1400 m2

Shitet Apartament 2+1 perballe pediatrise ose Shikut.

Apartamente ne shitje
850 Euro /m2 - Apartamente 2+1

Shitet Apartament 2+1 perballe pediatrise ose Shikut. Me siperfaqe 123.8m2, kati 1-re banim , Apartamenti eshte i organizuar ne , soxhorno d,dhome gatimi , ndenje ,ngrenie , 2 dhoma gjumi…

Me shume
123 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet

Jepet me qera apartament 1+1 , Myslym Shyri .

Apartamente me qera
350 Euro /muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 , Myslym Shyri . Ndodhet ne Katin e dyte pallat egzistues . Me siperfaqe 80 m2 . Apartamenti eshte i organizuar ,ne koridor ,sallon te…

Me shume
80 m2

Shitet toke traull , ne Vlore .

Toke ne shitje
200,000 Euro - Toka

Shitet toke traull , ne Vlore . Me siperfaqe totale 421 m2 , me certifikat pronesie . Ndodhet ne nje zone shume te mire , te qytetit shume prane qendres…

Me shume
421 m2

Shitet toke ne Shkoze

Toke ne shitje
150 Euro /m2

Shitet toke ne Shkoze Me siperfaqe 800 m2 me certifikat pronesie . Ndodhet ne nje zone mjaft te qete . Eshte e pershtatshme per ndertim banimi 52% , Bujqesi 45%,Infrastrukture…

Me shume
800 m2

Shitet Dyqan prane rruges se Kavajes .

Dyqane ne shitje
150,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet Dyqan prane ,rruges se Kavajes Te ish Parku i autobuzave . Ndodhet ne katin zera ne rrugen kryesore , me nje lokacion shume te mire . Me siperfaqe 60…

Me shume
60 m2

Jepet me qera hotel ne qender te Tiranes.

Hotel me qera
5,000 Euro /muaj - Hotel

Jepet me qera hotel ne qender te Tiranes. Hoteli eshte ndertuar ne nje siperfaqe trualli 1090 m2. Baza e ndertimit 200 m2. Hoteli eshte ndertuar ne dy kate +bodrum kati…

Me shume

Shitet njesi biznesi tek Kodra e Diellit.

Ambjent ne shitje, Shitje
72,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet njesi biznesi tek Kodra e Diellit. Me siperfaqe 89m eshte perdorur si lokal me para. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te…

Me shume
89 m2

Shitet apartament 2+1 , ne Fresk

Apartamente ne shitje
80,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 , ne Fresk. Ndodhet ne katin e dyte , pallat i ri me ashensor . Me siperfaqe totale 86.7, me certifikat pronesie . Eshte e organizuar ne…

Me shume
87 M2

Shitet Toke ne Farke

Toke ne shitje
- Toka

Shitet Toke are ne Farke. Me siperfaqe 3000 m2 . Ndodhet ne nje zone shume te qete , e rrethuar me gjelberim. Cmimi 50 mije leke /m2  Totali 150 milion…

Me shume
3000 m2

Jepet me qera zyre , te Garda

Ambjent me qera
1,300 Euro /muaji - Ambjente biznesizyra

Jepet me qera zyre , prane Gardes. Me siperfaqe 135 m2 , me certifikat pronesie . Me orjentim Jug-Lindje . Pallat i ri me ashensor i mire administruar me kamera…

Me shume
135 m2

Ambjent per zyra , me qera ne Laprake .

Ambjent me qera
400 Euro /muaji - Ambjente biznesiApartamente 1+1zyra

Ambjent per zyra , me qera ne Laprake . Ndodhet ne pallat te ri i sapo perfunduar ,ne katin e pare banim . Me siperfaqe totale 72 m2 . Eshte…

Me shume
72 m2

Shitet toke ne Marikaj

Toke ne shitje
90 Euro /m2 - Toka

Shitet toke  ne Marikaj Me siperfaqe 5000 m2 , me certifikat pronesie . Balli 98 m. Lartesia 3 kate , Lartesia 10 m. Intesitet K1=0.4 | K2=0.2 KSHT K1=20% |…

Me shume
5000 m2

Dupleks per shitje , te Liqeni i Thate

Apartamente ne shitje
1,200 Euro /m2 - Duplex

Dupleks per shitje , te Liqeni i Thate. Ndodhet ne katin e kater dhe  peste , ne nje pallat pes katesh . Me siperfaqe totale 168 m2 , kati i…

Me shume
168 m2

Ambjent Biznesi per qeradhenie,Unaza e Re.

Ambjent me qera
1,000 Euro /muaji - Ambjente biznesi

Ambjent Biznesi per qeradhenie,i pershtatshem per cdo biznes,aktualisht i ndare ne dy ambjente(por mund te behet dhe open space )ne varesi te aktivitetit plus nje ambjent ngrenie per personelin dhe…

Me shume
100 m2

Shitet dyqan ne Astir

Dyqane ne shitje, Shitje
1,300 Euro /m2

Shitet dyqan  ne Astir. Dyqani ndodhet ne katin e pare , ne kompleks te ri , ne nje zone te sistemuar me infrastrukture te rregullt , gjelberim dhe vende te…

Me shume
340 m2

Shitet vile 3 kate ne Durres

Vile ne shitje
300,000 Euro - Vila

Shitet vile 3 kate+ papafingo ( godine ) ne Durres ne zonen e plazhit ne mes hekurudhes dhe Apollonise ne nje distance nga deti prej rreth 500 m ne vije…

Me shume
800 m2

Shitet vile dy kateshe ne Sauk .

Vile ne shitje
250,000 Euro - Vila

Shitet vile 2 kateshe ne Sauk, ne kufi me vilat Gjermane, 4 km nga qendra e tiranes. Sip e truallit 360 m2 Baza e ndertimit 117 m2. Siperfaqe totale e…

Me shume
234 m2

Jepet me qera dyqan ne bulevardin e ri te Astirit.

Ambjent me qera, Dyqane me qera, Zyra me qera
400 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Jepet me qera dyqan ne bulevardin e ri te Astirit. Ambjenti eshte open space 65m2 , kati par, me  fasad xhami. Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi .…

Me shume
65 m2

Jepet ambjent biznesi me qera ne Kinostudio .

Ambjent me qera
800 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet ambjent biznesi me qera ne Kinostudio . Eshte projektuar per bar restorant. Por eshte e pershtateshme per cdo lloj biznesi sherbimesh, qender shendetesore, laborator analizash, klinike dhe laborator dentar,…

Me shume
111 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande .

Apartamente ne shitje
140,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne Sarande . Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 7-te  katesh.Ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet,sallon te madh ,guzhine pjese e veçuar nga salloni…

Me shume
130 m2

Shitet vile 3 kateshe ne Kinostudio .

Vile ne shitje
600 Euro /m2 - Vila

Shitet vile 3 kateshe ne Kinostudio . Siperfaqe totale truallit 250 m2 ,Sip e e bazes ndertimit 145 m2 , traull i lire 105 m2 , siperfaqa totale e ndertimit …

Me shume
435 m2

Shitet ambjent biznesi ne Kinostudio

Ambjent ne shitje
1,500 Euro /m2

Shitet ambjent biznesi  ne Kinostudio . Me siperfaqe 111 m2 , me  certifkat te rregull me hipotek njesi . Eshte open space, ka aspirim, kondicionim qendror. Vend parkimi  per 5…

Me shume
111 m2

Jepet me qera , lokal Myslym Shyri .

Ambjent me qera, Qera
2,500 Euro /muaji - Bar

Jepet me qera , lokal Myslym Shyri . Siperfaqa e brendshme 70 m2 , 40 m2 verand , ka nje fasad xhami 10 m2 . Fuksionon dhe si bar-kafe, dhe…

Me shume

Shitet Dyqan , te 21 dhjetori .

Okazione
- Ambjente biznesi

Shitet   ambjent komercial dy katesh prane 21 dhjetorit . Kati i pare ka siperfaqe 80 m2 verand te shfrytezueshme dy kendore 50 m2 ballore dhe 10 m2 anesore . Kati…

Me shume
74 m2

Shitet apartament 2+1  te Mihal Grameno .

Apartamente ne shitje
90,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1  te Mihal Grameno . Ndodhet ne katin e katert , pallat egzistues 5 katesh . Me dokumenta te rregullta pronesie , eshte e rivleresuar . Me siperfaqe…

Me shume
98 m2

Jepet vilë me qira tek Rolling Hills.

Vile me qera
5,000 Euro /m2

Jepet vilë me qira tek Rolling Hills. Rolling Hills Luxury Residences” është komuniteti më elitar i vilave në Shqipëri dhe ndër më të mirët si standard ndërtimi. I pozicionuar në…

Me shume
734 m2

Shitet Dyqan ,Bulevardi Gjergj Fishta .

Ambjent ne shitje, Dyqane ne shitje, Shitje
3,000 Euro /m2 - Dyqan

Shitet Dyqan ,Bulevardi Gjergj Fishta . Te Stacioni i fundit i Tiranes se re . Me siperfaqe totale 50 m2  , me 5 meter lartesi, me fasad xhami  . Eshte…

Me shume
50 m2

Shitet Dyqan ,Bulevardi Gjergj Fishta .

Dyqane ne shitje, Shitje
3,000 Euro /m2 - Ambjente biznesiDyqan

Shitet Dyqan ,Bulevardi Gjergj Fishta . Te Stacioni i fundit i Tiranes se re . Me siperfaqe totale 40 m2  , me 5 meter lartesi, me fasad xhami  . Eshte…

Me shume
40 m2

Shitet truall Te vilat Gjermane .

Shitje, Toke ne shitje
275 Euro /m2 - Toka

Shitet truall Te vilat Gjermane . Eshte e pershtatshme per qender residenciale dhe per vila .Ndodhet ne nje zone te qete, me gjelberim . Ka nje siperfaqe totale 1550 m2…

Me shume
1550 m2

TRS-0474-20665 Shitet Toke ne Shkoze

Shitje, Toke ne shitje
80 Euro /m2 - Toka

Shitet toke ne Shkoze Me siperfaqe 2000 m2 me certifikat pronesie . Ndodhet ne nje zone mjaft te qete . Eshte e pershtatshme per ndertim banimi me intensitet 0.3 %…

Me shume
2000 m2

TRS-0474-20663 Shitet Magazine , ne Vore. 

Ambjent ne shitje, Ndertese ne shitje
4,000,000 Euro - Ambjente biznesiMagazineNdertese

Shitet Magazine , ne Vore. Magazina eshte ndertuar sipas standarteve te BE-se ,me  nje investim bashkohor i bere se fundmi . Eshte i organizuar ne tre kate .Siperfaqa totale emagazines…

Me shume
2857 m2

TRS-0474-20646 Shitet bar ne Unazen e re.

Lokale ne shitje
200,000 Euro - Bar

Shitet bar ne Unazen e re, ne berzin e pare, jo ne rruge kryesore. Bari ka siperfaqe 130.2 m2, me hopoteke njesi. Ka dy tualete. Ka nga te dy krahet…

Me shume
130 m22 Tualet

TRS-0474-20644 Apartament 2+1 te Kopshti Botanik

Apartamente ne shitje
1,400 Euro /m2 - Apartamente 2+1Papafingo

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe te gjelberuar. Me siperfaqe neto 107 , te perbashketa 13.6, totali 120.6 m2  . Verande 57.1 m2 Ndertimet jane teper cilesore…

Me shume
120 m2

TRS-0474-20643 Apartament 2+1 , te kopshti Botanik .

Apartamente ne shitje, Shitje
- Apartamente 2+1Papafingo

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe te gjelberuar. Me siperfaqe neto 112.7 , te perbashketa 14.3, totali 127 m2  . Verande 51.4m2 Ndertimet jane teper cilesore te…

Me shume
127 m2

TRS-0474-20642 Shitet papfingo , te kopshti botanik

Apartamente ne shitje
1,400 Euro /m2 - Apartamente 2+1Papafingo

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe te gjelberuar. Me siperfaqe neto 107 , te perbashketa 13.6, totali 120.6m2  . Verande 57.1 m2 Ndertimet jane teper cilesore te…

Me shume
120 m2

TRS-0474-20641 Shitet papafingo te kopshti Botanik .

Apartamente ne shitje
1,400 Euro /m2 - Apartamente 2+1Papafingo

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe te gjelberuar. Me siperfaqe neto 112.7 , te perbashketa 14.3, totali 127 m2  . Verande 51.4 m2 Ndertimet jane teper cilesore…

Me shume
127 m2

TRR-0457-1995 Ambjent me qera ne Don Bosko

Shitje
2,000 Euro /muaji - AmbjenteAmbjente biznesi

Ambjent me qera ne Don Bosko Ka nje siperfaqe totale prej 383 m2 eshte open space Ndodhet ne  katin i dyte e organzuar ne nje ambjent te tere me fasade…

Me shume
383 m2

TRS-0474-20638 Toke ne shitje ne Vore .

Toke ne shitje
70 Euro m2 - Toka

Toke ne shitje Vore. Ndodhet ne nje zone me infrastrukture shume te rregullt per ndertim per banim. -Deri ne 2 kate mbi toke, 7 m lartesi, – -Intensiteti 0,6 -Koeficienti…

Me shume

TRR-0457-1989 Apartament 2+1 te Mine Peza .

Apartamente me qera
350 Euro /muaji - AmbjenteApartamente 2+1

Apartament 2+1 te Prokuroria Me siperfaqe totale 134 , 94m2 eshte siperfaqe e brendshme , 40 m2 verande . Ka orjentim jug-lindje-perendim . Eshte e organizuar ne , dhom ndenjie…

Me shume

TRR-0457-1980 Apartament 1+1 me qera , te Garda .

400 Euro muaji - Apartamente 1+1

Apartament 1+1 me qera  tek Garda. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, dhe ballkon. Ofrohet e mobiluar.Ndodhet ne katin 7-te ne…

Me shume
65 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet

TRS-0474-2061 Shitet apartament 2+1 , ne Yzberisht.

Apartamente ne shitje
70,000 Euro - Apartamente 2+1

Shitet apartament  2+1  ne Yzberisht. Me siperfaqe  te brendshme 67.95 m2 , Verande 35.57m2 Siperfaqe e perbashket 14.49m2 ,siperfaqa totale 82.42m2. Veranda me siperfaqe 35 m2 eshte e mbyllur dhe…

Me shume

TRR-0457-1978 Ambjet Biznesi me qera , ne Bllok .

Ambjent me qera, Zyra me qera
21 Euro /m2 - AmbjenteAmbjente biznesi

Ambjent me qera ne qender te Bllokut , per cdo lloj aktiviteti biznesi  si ,call center , zyra, klinika mjekesore , dentare , qender estetike etj. Ndhodhen ne pallat te…

Me shume
450 m2

TRR-0457-1976 Ambjente me qera ne Bllok.

Ambjent me qera, Zyra me qera
11 Euro /m2 - Ambjente biznesizyra

Jepen me qera ne qender te Bllokut ambjente per cdo lloj aktiviteti biznesi  si ,call center , zyra, klinika mjekesore , dentare , qender estetike etj. Ndodhen ne pallat te…

Me shume

TRR-0457-1974 Apartament 2+1+2 , te Zogu i zi.

Apartamente me qera
450 Euro /muaji - Apartamente 2+1

Jepet apartament i organizuar 2+1+2 i arreduar totalisht ,me te gjitha paisjet cdo dhome ka kondicioner. Pallati ndodhet buze rruges kryesore ,zona shume e aksesueshme. Orjentimi shume i mire jug…

Me shume
110 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet