Te rejat e fundit

Check out market updates

Okazionet me te mira te javes !

Tek infoexpress do gjeni vetem cmimet me te mira per pronat qe ju deshironi !

Me poshte po ju listojne disa nga pronat tona me te kerkuara !


DSC02561 DSC02557 DSC02554 DSC02555

TRR-515-79 Ambjent me qera  per zyra 227.5 m2 ne Bllok – Tirane

Ambjent me qera 227.5 m2 ne Bllok.
Jepet me qera ne katin e 4-rt ne nje pallat me ndertim bashkekohor 2 apartamente 1+1 si dhe 2 apartament 2+1 me siperfaqe totale 227.5 m2 te ndare ne:
-Apartamenti 1+1 me sip. 53.6 m2 me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar.
-Apartamenti 1+1 me sip. 47.7m2 me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi jug-perendim.
-Apartamenti 2+1 me sip. 59.3m2 me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi veri-lindje.
-Apartament 2+1 me sip. 59.3 m2 banjo me ndricim natyral, 3 kondicioner , i orientuar nga jug-lindje.

Siperfaqe e perbashket 7.6 m2
Pallati ka punime cilesore dhe eshte i pajisur me ashensor privat me karte personale i cili i sherben eksluzivisht ketyre ambienteve. Eshte i pershtatshem per zyra, Ndodhet ne Bllok dhe ka hyrjen nga rruga kryesore.
Avantazh i kesaj prone eshte vendodhja ne nje nga zonat me te pershtatshme per kete lloj aktiviteti ku dritaret jane te orientuara nga rruga kryesore ku ju mund te reklamoni biznesin tuaj.

1,700 Euro /muaj – Ambjente Biznesi


Shitet apartament ekzistues i rikonstruktuar 1+1, me sip. 65 m2, i pershtatshem per 2+1, kati 5 i fundit. Ndodhet ne rrugen Besim Imami degezim i rruges Myslym Shyri, prane shkolles Arben Broci

Cmimi: 50000

______________________________________________

Apartamente me qera per zyra ne Bllok.

Jepet me qera ne katin e 4-rt ne nje pallat me ndertim bashkekohor
-Apartamente 1+1 me sip. 53.6m2  pa ambjente te perbashket me kondicioner, banjo me dricim natyral, e patinuar , orientimi veri-lindje.
Pallati ka punime cilesore dhe eshte i pajisur me ashensor privat i pajisur me karte personale i cili i sherben eksluzivisht ketij kati. Eshte i pershtatshem per zyra Ndodhet ne Bllok dhe ka hyrjen nga rruga kryesore.
Avantazh i kesaj prone eshte vendodhja ne nje nga zonat me te pershtatshme per kete lloj aktiviteti ku dritaret jane te orientuara nga rruga kryesore ku ju mund te reklamoni biznesin tuaj.

400 Euro /muaj – Ambjente Biznesi