Detajet e prones

DRS-0218-005 Shitet hotel ne zonen me te frekuentuar te plazhit te Golemit. - Durres

Property ID : DRS-0218-005

  3,000,000 Euro - Hotel

Shitet hotel ne zonen me te frekuentuar te plazhit te Golemit.
Siperfaqa totale e ndertimit eshte 6500 m2.
Siperfaqa e truallit eshte 4000 m2.
Jane 37 dhoma ne forme apartamenti 1+1
Jane 65 dhoma me siperfaqe 35 m2 + tualet
Pishina e hotelit eshte e mbyllur (pishine dimerore) me standarte olimpike dhe ndodhet ne katin 1.
Ka ambjente sherbimesh, bare dhe restorante ne katin nentoke dhe ne tarrace.
Hoteli ka salle konferencash, sauna, spa + jacuzzi.
Ka pamje nga deti dhe ne hapesiren perpara hotelit eshte parashikuar nje projekt me ambjente rekreative, shlodhese, pishine verore dhe gjelberim dhe keto hapesira ofrojne nje pamje te mrekullueshme nga deti.
Ne pjesen e pasme te hotelit ka vend parkimi per makina.
Pjesa me e madhe e punimeve ka perfunduar.
Nese dikush do ta bleje ne kete gjendje cmimi eshte 3 milione euro, nese do ta bleje te perfunduar cmimi eshte 6 milione euro dhe punimet mbarojne per nje vit.
Gjithcka eshte me leje ndertimi dhe me dokumenta hipotekore te rregullta, te rifreskuara te ketij viti.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme