Detajet e prones

DRS-617-001 Shiten apartamente 2+1 ne nje rezidence ne Gjirin e Lalezit. - Tirane

 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 14
 • 17
 • 21
 • 23
 • 38
 • 39
 • 53
 • 67

Property ID : DRS-617-001

Apartamente ne shitje, Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 2+1
2 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shiten apartamente 2+1 ne nje rezidence ne Gjirin e Lalezit.
Apartamentet ndodhen ne nje objekt me 3 kate ku ka vetem apartamente 2+1.
Hapesira e jashtme e objektit eshte me infrastrukture te rregullt, e sistemuar dhe e gjelberuar.
Rruget jane te shtruara dhe te asfaltuara.
Apartamentet brenda jane te mobiluara me mobilim bashkekohor dhe teper cilesor.
Cmimi 1300 euro/m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme