Detajet e prones

TRS-515-1 Dyqan ne shitje prane KMY - Tirane

  • 4
  • 12

Property ID : TRS-515-1

Dyqane ne shitje, Shitje 350,000 Euro - Dyqan
160 m2+ 250 m2  Shto ne liste Printo

Dyqan ne shitje prane KMY, buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe 250 m2 bodrum me lartesi 2.4 m.
Ka verande te shfrytezueshme prej 120 m2 ne te dy anet.
Dyqani ka nje lartesi prej 4 m me fasade xhami, me depozite uji 4000 l dhe 2 oxhaqe inoksi.
Aktualisht eshte e leshuar me qera 600.000 leke/muaj.
Ndodhet ne nje zone e cila ka patur nje zhvillim te madh kohet e fundit.
Me dokumenta te rregullta
Cmimi dyqan + bodrum: 350.000 euro
Cmimi i dyqanit: 250.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme