Detajet e prones

TRS-515-3 Bar-kafe ne shitje perballe Gjykates se Rrethit - Tirane

Property ID : TRS-515-3

Dyqane ne shitje, Shitje 120,000 Euro - Dyqan
38.88 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe ne shitje perballe Gjykates se Rrethit ne Bulevardin Bajram Curri  ne Tirane me pamje nga Lana.
Me siperfaqe prej 38.88 m2 , me 2 veranda nga 12 m2 secila dhe me lulishte te shfrytezueshme ne pjesen e mbrapme te tij rreth 30 m2 .
Me 2 hyrje dhe me punime teper cilesore. Bari ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.Aktualisht me qera 46.000 leke/muaj sebashku me tatimin mbi fitim

Me hipoteke

Cmimi 165.000 euro ( i diskutueshem)

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme