Detajet e prones

TRR-0618-1174 Jepet me qera ambjent te rruga e Elbasanit prane Stadiumit “Air Albania ” dhe Bllokut te ambasadave . - Tirane

  • 0c166a71-d1d0-4b17-8335-6c685cefa914
  • 7ee5ff78-c5e1-45ed-b47a-30bcfb606fb9
  • 20b7afa6-b813-49fc-b907-750d7a711697
  • 39fd93ef-8054-4994-a4d6-7e725062c60a
  • 307454e9-4cad-449c-ba55-c3c01a73d099
  • ab189033-a374-40bf-aa76-bcadf7b24b43

Property ID : TRR-0618-1174

Qera 2,000 Euro /muaji - Bar, Restorant
230 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent te rruga e Elbasanit prane Stadiumit “Air Albania ” dhe Bllokut te ambasadave . 
Lokali ka nje siperfaqe totale  prej 230 m2 .

Siperfaqe e brendeshme 130 m2 .

Ka nje verande me siperfaqe e 100 m2, te shfrytezueshme per te cilen nuk paguan takse, e cila mund te shfrytezohet per bar , ose tavolina restoranti. .

Ambjenti ka 25 m2 magazine , 5 ambjente te ndare me gips te cilat mund te hiqen dhe te behet guzhine , ose ambjente te tjera sherbimi ,ka banak , 2 tualete , nje parabanje .

Eshte e pershtatshme per Bar-Restorant , hotel , etje .

Ka nje lokacion shume te mire ,dhe te aksesueshem , ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes , ku jane te perqendruara biznese elitare , ambasada te huaja, si ajo Amerikane , Hollandeze , Suedeze etje  .

Eshte pjeserisht e mobiluar .

Parapagim  7 muaj  , muaji i pare i qeras  dhe 6 muaj garanci .
Cmimi i qerase 2000 euro/ muaji neto 

 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme