Detajet e prones

TRN-817-001 Apartament 3+1 me nderrim pronesie ne qender te Bllokut. - Tirane

  • 10
  • 12
  • 19
  • 20

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 1,600 Euro m2 - Apartamente 3+1
154.31 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me nderrim pronesie ne qender te Bllokut.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me sigurim dhe administrim dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 145.31 m2.
Orientimi eshte nga Lindja. Me hipoteke.
Eshte e pershtatshme si per banim, ashtu edhe per zyra te ndryshme biznesi, klinike mjekesore, dentare etj. Mund te ndahet edhe duke u shfrytezuar maksimalisht ne 4 ambjente me 3 dhoma me vete, tualet dhe ballkon secila dhe nje apartament me sogiorno dhome gjumi dhe ballkon ose ne 2 apartamente te medha per tu pershtatur edhe ne kushte hotelerie per qera ditore, ku per secilen dhome mund te leshohet minimalisht 30 euro/ nata per te huajt dhe per secilin apartament mund te jete me 50 euro/nata.
Behet me nderrim pronesie me apartament 1+1, 2+1 ose dyqan. Cmimi 1600 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme