Detajet e prones

TRR-0118-794 Jepet me qera magazine ne Autostrade,km 5 Tirane –Durres - Tirane

Property ID : TRR-0118-794

Qera 2,500 Euro m2 - Magazine

Jepet me qera magazine ne Autostrade,km 5 Tirane –Durres
Magazina ndodhet buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 560 m2
Ka 70 m2 zyra
Ka nje lartesi prej 4.5 m
Trualli ndertimit 1400m2
Magazina ka dhe nje hapsire te lire te shfrytezueshme prej 500m2
cmimi 2500 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme