Detajet e prones

TRR-0218-799 Jepet me qera ndertese 4-kateshe ndodhet ne periferi te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRR-0218-799

Qera 5,000 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ndertese 4-kateshe ndodhet ne periferi te Tiranes.
Ndodhet ne nje zone te populluar ne nje zone buze rruge kryesore.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 2800 m2.
Siperfaqja e secilit kat eshte 400 m2.
Total siperfaqe ndertimit eshte 1600 m2.
Truall i lire eshte 2400 m2.
Eshte e organizuar ne kater kate.
Kati i katert eshte i organizuar ne nje salle me siperfaqe 300 m2 dhe nje apartament 60 m2.
Eshte me sistem qendror ngrohje dhe parkim ne Oborr.
Ambjenti eshte i rrethuar dhe i mireorganizuar.
Eshte e pershtatshme per hotel, shkolle, kopesht, fondacione, OJQ etj
Cmimi i qerase 5000 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme