Detajet e prones

TRR-0318-807 Jepet vile me qera tek Brryli - Tirane

Property ID : TRR-0318-807

Qera 2,000 Euro muaji - Vila

Jepet vile me qera tek Brryli
Vila eshte 4 kate
Cdo kat ka nga 2 tualete
Eshte e rrethuar me mure
Ka ne total 15 dhoma dhe 8 tualete
Ka siperfaqe ndertimi 700m2
Truall te lire rreth shtepise 400m2
Eshte e pershtatshme per zyra,fondacione,shkolle private etj
Ka vend per parkim makinash
Cmimi 2000 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme