Detajet e prones

TRR-0318-811 Jepet dyqan me qera perballe me Ministrine se Jashtme

Property ID : TRR-0318-811

Qera 850 Euro muaji - Dyqan

Jepet dyqan me qera perballe me Ministrine se Jashtme
Dyqani ndodhet buze rruge
Ka nje siperfaqe prej 50 m2
Dhe nje verande te shfrytezueshme rreth 30 m2
Ka dhe tualet
Eshte mjaft i pershtatshem per bar-pasticeri,lloto ,sherbime telekomunikacioni ,sherbime sigurimesh
Cmimi 850 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme