Detajet e prones

TRR-0318-812 Jepet me qera ambient per zyra perballe Taivanit - Tirane

  • 8
  • 19 - Copy
  • 13 - Copy
  • 14
  • 15
  • 16 - Copy
  • 18

Property ID : TRR-0318-812

Qera 700 Euro muaji - zyra
76.06 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambient per zyra perballe Taivanit
Ambienti ka nje siperfaqe prej 76.06m2
Eshte i organizuar ne nje zyre,ambient te madh mbledhjesh ( te cilen mund ta ndash edhe ne zyra te tjera) tualet dhe kodridor
Koridori ka nje hapsire te konsiderushme i cili mund te kthehet ne ambient pritje.
Ndodhet ne katin e 2 ,ku eshte e rrethuar me ambiente zyrash dhe sherbimesh nga me te ndryshme.
Eshte mjaft e pershtatshme per avokati ,noteri,zyre konsulence,klinike estetike,klinike dentare,ortopedike si dhe per sherbime nga me te ndryshme
Ka hyjen perballe me Taiwanin por ka hyrje dhe nga Myslym Shyri
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te frekuentushme ne Tirane
Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme