Detajet e prones

TRR-0318-813-Jepet vile me qera te Ish Statcioni i fundit i Tiranes se Re - Tirane

 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 22
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 36

Property ID : TRR-0318-813

Qera 4,000 Euro euro - Vila, zyra

Jepet me qera vile 3 kateshe + Papafingo ne Selite
Ka nje siperfaqe truallit prej 500 m2 ne fakt 700 m2 te shfrytezueshme.
Eshte e rrethuar me mur dhe me porte me vete.
Ka siperfaqe ndertimit totale prej 691 m2
Kati i pare me siperfaqe prej 167 m2 eshte i organizuar ne 4 dhoma dy tualete.
Kati i dyte me siperfaqe prej 178 m2 eshte i orgazniaur ne 5 dhoma + 3 tualete
Kati i trete me siperfaqe prej 178 m2 eshte i orgazniaur ne 5 dhoama + 3 tualete
Papafingo me siperfaqe prej 168 m2 eshte e organizuar ne 3 dhoma +2 tualete .
Ka siperfaqe te lire e truallit 340 m2 TRR-0318-813
Oborri 300 m2 parkohen 8 makina.
Eshte e pershtatshme per fondacione te ndryshme , shkolla , kopesht , rezidence , dhe cdo biznesi tjeter Elitar.
Cmimi qeras 4000 euro/ muaji 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme