Detajet e prones

TRR-0318-814 Jepet me qera ambjent per zyra prane Lion Park - Tirane

Property ID : TRR-0318-814

Qera 6 Euro m2 - zyra

Jepet me qera ambjent per zyra prane Lion Park
Eshte ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe 285 m2
Ka podrum me siperfaqe 100 m2
Podrumi eshte I ndricuar.
Cmimi I qerase 6 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme