Detajet e prones

TRR-0418-822 Jepet apartament me qera 2+1 tek Rruga “Bardhok Bibo” - Tirane

 • 13
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 4_Copy1
 • 5
 • 5_Copy1
 • 6
 • 7
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRR-0418-822

Qera 250 Euro muaji - Apartamente 2+1
1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet apartament me qera 1+1 tek Rruga “Bardhok Bibo”.
Eshte e organizuar ne korridor,tualet , aneks gatimi, soxhorno ndenje dhe ngrenje , dhome gjumi.
Eshte e mobiluar shume mire.
Ndodhet ne katin e pare,pallat egzistues
Cmimi 250 euro/muaji

 

 

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme