Detajet e prones

TRS-0418-826 Shitet apartament ne qender te Tiranes - Tirane

  • 1
  • 1
  • 2
  • 4
  • 6
  • 8
  • 11

Property ID : TRS-0418-826

Apartamente ne shitje, Shitje 2,000 Euro m2 - Ambjente biznesi
76.06 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament ne qender te Tiranes
Eshte i organizuar ne : 2 dhoma,tualet dhe koridor.
Ka nje siperfaqe prej 76.06 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe prane institucioneve me te rendesishme.
Hyrja kryesore eshte perballe me tajvanin ,shkalla ka komunikim nga te dyja anet.
Eshte mjaft i pershtatshem per ambjent biznesi si: zyra,noteri,qender shendetesore,gjithashtu mund te kthehet dhe hostel ditore me nje pagese 40 euro nata pasi etj.
Cmimi: 2000 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme