Detajet e prones

TRR-0418-827 Jepet me qera apartament 3+1 per zyra fare prane Gjykates se Rrethit. - Tirane

Property ID : TRR-0418-827

Qera 1,300 Euro muaji - Ambjente biznesi
123 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 per zyra fare prane Gjykates se Rrethit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123 m2
Ndodhet ne katin e 7.
Me orientim nga jugu,ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme dhe zyra avokatie pasi
pozicionohet ne zonen e gjykates se rrethit ku eshte mjaft e zhvilluar
me zyra dhe sherbime te ndryshme.
Siperfaqja eshte e organizuar ne 4 dhoma,njera prej te cilave ka edhe nje kuzhine gatimi,
2 korridore, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Perfshire ne cmim ofrohet edhe nje projekt interieri per konceptim arredimi te zyres.
Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme