Detajet e prones

TRR-0418-832 Jepet me qera ambient ne qender te Tiranes , te Tajvani! - Tirane

  • viber_image_2019-09-05_15-06-gbhf
  • viber_image_2019-09-05_15-06-13
  • viber_image_2019-09-05_15-06-14
  • viber_image_2019-09-05_15-06-15
  • viber_image_2019-09-05_15-06-16
  • viber_image_2019-09-05_15-06-19k
  • viber_image_2019-09-05_15-06-38

Property ID : TRR-0418-832

Dyqane me qera 600 Euro muaj - zyra
76.06 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambient ne qender te Tiranes ,  te Tajvani!
Ka nje siperfaqe prej 76 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe prane institucioneve me te rendesishme.
Hyrja kryesore eshte perballe me tajvanin ,shkalla ka komunikim nga te dyja anet.
Ka qene gjate gjithe kohes klinike mjekesore
Eshte totalisht e restauruar me parket , dyer te reja, tualet i ri.
Eshte e ndare ne 4 ambjente , recepsion , ambjent pritjesh , dhe salle vizitash
Eshte shum e pershtatshme per klinika te ndryshme dermatologjike , estetike , fizioterapi , klinike dentare etj , por dhe per zyra
Cmimi i qerase 600 euro / muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme