Detajet e prones

TRR-0419-1368 Jepet me qera ambjent Komercial ne qender te Durresit. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1368

Qera 4,000 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera Ambient komcercial ne qender te Durresit
Ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2 në qendër.
Ambienti është i përbërë nga 800 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 200m2 oborr.
Ambienti është i investuar së fundmi, ku përfshihen sistemi i aspirimit dhe kondicionimit (ngrohje-ftohje), sistem ndriçimi, shtrim me pllaka dhe parket, termoizolim etj.
Ka mundesi parkimi
Pozicionimi i godinës është optimal, në një nga zonat më të preferuara të qytetit; ka një orientim Jug-Perëndim dhe gjendet buzë rruge çfarë e bën lehtësisht të aksesueshme.
Ambienti ndodhet vetëm 200m larg detit dhe aktualisht funksionon si shkollë.
Ambienti mund të përshtatet sipas nevojave; Hapësira është e konsiderueshme.
Aktivitete të mundshme:
Institucione financiare, Klinikë, Call center, Qendër SPA, Qendër tregtare, Qendër kursesh, Supermarket etj.
Ambjenti eshte mundesi e mire investimi per shkak te pozicionit gjeografik mjaft te favorshem dhe kushteve te pershtatshme per cfaredolloj biznesi
Zona eshte nder me te preferuarat ne Durres, vetem pak metra larg shetitores dhe sheshit kryesor te qytetit.
Cmimi i qerase 4000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme