Detajet e prones

TRR-0419-1369 Jepet me qera dyqan ndodhet prane kryqezimit te Vasil Shantos - Tirane

  • 6

Property ID : TRR-0419-1369

Dyqane me qera, Qera 404 Euro muaji - Dyqan
40 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet prane kryqezimit te Vasil Shantos 
Ndodhet ne nje pallat te ri ne rruge kryesore
Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe lartesi prej 5 m duke ju ofruar dhe mundesine e realzimit te duplexit.
Me fasade xhami anesore dhe ballore duke ju ofruar mundesine e rekalamimit te aktivitetit tuaj.
Me dokumenta te rregullta.
Dyqani pozicionohet ne nje zone ku jane perqendruar shume aktivitete tregtare dhe biznese te ndryshme dhe nje zone e frekuentuar nga njerezit.
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti tregetar dhe prodhues si mobileri, depo farmaceutike, dyqane, butik , zyra , klinike dentare , fast food , bulmet , furre buke , parukeri , estetike etj.
Cmimi i qerase 404 euro/ muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme