Detajet e prones

TRR-0419-1373 Jepet me qera apartament 3+1 me qera prane Mondialit. - Tirane

 • 1 (2)
 • 4
 • 11
 • 33
 • 44
 • 55
 • 99
 • 333
 • 444
 • aa
 • cc
 • dd
 • Ndenja 1
 • Ndenja 4
 • sdf1
 • sdk2
 • sdm3

Property ID : TRR-0419-1373

Apartamente me qera, Qera 650 Euro muaji - Apartamente 3+1
175 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 me qera prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 6-te fundit ne nje pallat te ri ndertim i 2015.
Me sip 175 m2 ne total, 3-dhoma gjumi(njera me banjo); 1-dhome(ndenje me oxhak funksional+ngrenje+guzhine),
tualet, 1-studio, korridor, ballkon
Projekti i realizuar eshte teper modern, parashikon
edhe dalje me shkalle ne tarrace nga dhoma e ndenjes, jane kryer te gjitha punimet,
Apartamenti eshte me kontrate energjie 3 fazore,linje rezerve gjeneratori nga bodrumi,
instalime per sistem ngrohje-ftohje me çiller,kontrate uji + ashensor+ kamera pallati+citofoni
personale me kamer dhe ekran.
Eshte e pershtatshme per banim dhe per zyra
Me parkim nentokesor me pagese shtese.
Cmimi 650 euro/muaji me kuzhine
Cmimi 600 euro/ muaji pa kuzhine

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme