Detajet e prones

TRR-0419-1376 Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne bulevardi Gjergj Fishta, prane hotel Hilton - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 8

Property ID : TRR-0419-1376

Apartamente me qera 250 Euro muaji - Apartamente 1+1
55 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne bulevardi Gjergj Fishta, prane hotel Hilton
Ka nje siperfaqe prej 55 m2
Ndodhet ne katin e 8 banim, ne nje pallat te ri 9-katesh, me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno,ambjent gatimi,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.
Apartament i ri me te gjitha te reja i pabanuar ndonje here, tualet me dritare te madhe,eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore
Cmimi i qerase 250 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme