Detajet e prones

TRR-0419-1378 Jepet me qera vile 4-kateshe ne Selite - Tirane

Property ID : TRR-0419-1378

Qera 3,000 Euro muaji - Vila
460 m22 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 4-kateshe ne Selite
Ka nje siperfaqe trualli prej 115 m2
Baza e ndertimit 115 m2
Siperfaqe totale e ndertimit 460 m2
3 kate jane banim , kati i 3 dhe kati 4 jane si dubleks te lishura me shkalle me njera tjetren.
Kati i pare jane te leshuara me qera jane dy dyqane
3 kate me siperfaqe 115m2 secili jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, soxhorno, ambjet gatimi, tualet, me shkalle nga brenda, ka ballkon rreth e rrotull
Eshte e restauruar komplet, punime teper cilesore
Eshte totalisht e mobiluar.
Ka ambjente clodhese me oborr me gjelberim.
Ka vend parkimi, per dy makina.
Ka porte me vete, me kangjella
Cmimi i qerase 3000 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme