Detajet e prones

TRR-0419-1383 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet prane 21 dhjetorit - Tirane

  • 1
  • 4
  • 5
  • 7

Property ID : TRR-0419-1383

Apartamente me qera, Qera 242 Euro muaji - Apartamente 2+1
64 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet prane 21 dhjetorit 
Ka nje siperfaqe prej 64 m2
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues
Eshte e organizuar ne 3 ambjente nje dhome te vogel qe mund te behet guzhine ose dhome gjumi , dhe dy dhoma , 2 balkone dhe tualet
Eshte bosh, ka vetem kundrabufe
Cmimi i qerase 242 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme