Detajet e prones

TRR-0419-1384 Jepet me qera ambjent ndodhet te drejtoria e policise , ish ekspozita - Tirane

  • 6
  • 1
  • 5

Property ID : TRR-0419-1384

Qera 490 Euro muaji - zyra
60 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent te drejtoria e policise , ish ekspozita 
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne 2 ambiente .
Eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme ligjore , avokati , kancelari ,noteri , agjensi etj
Mund te ndahet dhe lehtesisht ne dy zyra me nje banjo te perbashket.
Cmimi i qerase 490 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme