Detajet e prones

TRR-0419-1384 Jepet me qera godine 4–kateshe ndodhet ne Bulevardin Barjam Curri. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1384

Qera 5,000 Euro muaji - Vila

Jepet me qera godine 4–kateshe ndodhet ne Bulevardin Barjam Curri.
Ndodhet buze rruge kryesore
Ka nje siperfaqe totale prej 780 m2
Secili kate ka nje siperfaqe prej 192 m2
Jepet bosh
Ka 300 m2 oborr, parkohen 10 makina, gjithashtu ka dhe dy garazhe.
Eshte e pershtatshme per biznese elitare , shkolle ,kopesht ,hotel , zyra etj
Cmimi i qerase 5000 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme