Detajet e prones

TRR-0419-1388 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te kodra e diellit. - Tirane

 • 7
 • 9
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 22
 • 23
 • 24
 • 1
 • 2
 • 4
 • 6

Property ID : TRR-0419-1388

Apartamente me qera 350 Euro muaji - Apartamente 2+1
95 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te kodra e diellit.
Ka nje Siperfaqe prej 95 m2
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor 7 katesh
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon
Ka orientim shum te mire me diell gjate gjithe kohes , Jug-lindje
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore
Cmimi i qerase 350 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme