Detajet e prones

TRR-0419-1389 Jepet me qera 1+1 ndodhet ne bllok prane somegut - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Property ID : TRR-0419-1389

Apartamente me qera 590 Euro muaji - Apartamente 1+1
80 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera 1+1 ndodhet ne bllok prane somegut 
Ka nje sieprfaqe prej 80 m2
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon ,
Guzhina ka pamje nga rruga kryesore , dhoma e gjumit pamje nga pas
Shitet totalisht e mobiluar , me mobilim modern dhe paisje, teper cilesore
Punime special , apartamenti ka 30.000 euro investim
Cmimi qerase 590 euro / muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme