Detajet e prones

TRR-0419-1390 Jepet me qera Apartament 2+1 prane Tajvanit, ne qender - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16

Property ID : TRR-0419-1390

Apartamente me qera 590 Euro muaji - Apartamente 2+1
115 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 prane  tajvanit
Ka nje siperfaqe neto prej 115 m2 , siperfaqe bruto 123 m2
Nodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
E organizuar ne soxhorno te madhe , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , dhe nje ballkon i madh
Eshte e mobiluar me mobilje bashkekohore
Cmimi i qerase 590 euro + taksa 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme