Detajet e prones

TRR-0419-1392 Jepet me qera dyqan ne rrugen e Elbasanit - Tirane

Property ID : TRR-0419-1392

Qera 2,500 Euro muaj - Dyqan
126 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ne rrugen e Elbasanit
Ka nje siperfaqe prej 126 m2.
Ndodhet buze rruge kryesore ,
Me fasade xhami , Fasade korner dy kendore.
12 m fasade xhami buze rruge dhe 13 m anesore.
25 m fasade xhami ne dy pamjet.
E pershtateshme per banke, kompani telefonike etj.
Cmimi i qerase 2500 euro / muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme