Detajet e prones

TRR-0419-1394 Jepet me qera apartament ne rrugen Myslym Shyri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Property ID : TRR-0419-1394

Apartamente me qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1
76 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri
Ka nje siperfaqe prej 76 m2
Ndodhet ne katin e 3
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi dhome me vete , 2 dhoma gjumi , tualet me dritare , dhe nje ballkon I mbyllur ne dhomen e gjumit te ciftit
Eshte totalisht i mobiluar
Ne gjendje shum te mire te gjitha te reja.
Cmimi i qerase 400 euro/ muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme