Detajet e prones

TRR-0419-1396 Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet tek rruga e elbasanit - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 19

Property ID : TRR-0419-1396

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1, ndodhet tek rruga e elbasanit
Zona ku ndodhet apartamenti e ben shume te sigurte dhe te qete pasi ndodhet mbrapa ambasades amerikane ne nje pallat te ri.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhe perbehet nga :
Salloni , ambjenti i gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti .
Ndodhet ne katin e katert banim
Disponon Parkim te perfshire ne cmim.
Cmimi i qerase 400 euro/muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme