Detajet e prones

TRR-0419-1399 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te Liqeni i Thate. - Tirane

  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-0419-1399

Apartamente me qera 300 Euro muaji - Apartamente 3+1
160 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet te Liqeni i Thate.
Ka nje  siperfaqe prej 160 m2.
Ka 2 dhoma gjume, gatimin dhe ngrenien dhome me vete.
Soxhorno me vete.
Ka hapesira te medha, korridor i madh, rrethuar me ballkone me orientim jug-lindje, veri-perendim.
Me diell dhe pamje fantastike.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile kater kateshe. Apartamentet jane te pavarura nga njera tjetra, pasi vila ka projektin e nje pallati vilete.
Mobilimi i pjeseshem . Dhoma e gjumit te ciftit eshte bosh . Mungoje elektroshtepijaket.
Kati i kater eshte dhene me qera. Ne katin e pare dhe te dyte banojne pronaret.
Ka oborr te gjelberuar me peme dhe pamje fantastike nga te gjitha anet e liqenit artificial
Cmimi i qerase 300 euro/ muaji/Parapagim per 6 muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme