Detajet e prones

TRR-0419-1403 Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te bllokut - Tirane

Property ID : TRR-0419-1403

Qera 11 Euro m2 - Apartamente 3+1
166 m2 2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ne qender te bllokut
Ka nje siperfaqe prej 166, 6 m2 neto
Ndodhet ne katin e pare banim , kati i 3 teknik.
Soxhorno dhe 2 dhomat kryesore te cilat jane te gjitha te lidhura me verande shikojne nga vila e enverit duke krijuar nje fasade 20 m2 me pamje fantastike.
Disponon dy tualete.
Eshte shum e pershtatshme per zyra , studio ligjore , kompani , studio projektimi etj
Cmimi i qerase 11 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme