Detajet e prones

TRR-0419-1404 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne unazen e Re , mbi bar OSLO buze rruge - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRR-0419-1404

Qera 400 Euro muaji - Ambjente biznesi
156 m2 2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne unazen e Re , mbi bar OSLO buze rruge
Ka nje siperfaqe prej 139 m2 me hipoteke dhe 156 me siperfaqet e perbashketa.
Ndodhet ne katin e pare banim, kati i trete mbi dyqane.
Ka nje orientim shume te mire Lindje-Jug- Perendim, me diell dhe e ndricuar gjate gjithe dites.
Eshte i organizuar ne soxhorno te madhe ka dalje ne ballkon ,e pamje nga rruga kryesore ,Disponon 2 tualete , me hapesire te madhe dhe me dritare.
Ka dy kondicioner.
Jepet per banim kontrate 1 vjecare e me shume.
Cmimi i qerase 400 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme