Detajet e prones

TRR-0419-1407 Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen “Vaso Pasha”. - Tirane

  • 20707860_1584419991578035_232019893_n
  • 20707872_1584420201578014_878644441_n
  • 20750662_1584420088244692_1290825468_n
  • 20750814_1584423818244319_865009307_n
  • 20750867_1584420251578009_1748872792_n
  • 20751223_1584423558244345_136198449_n
  • 20786361_1584423734910994_593885815_n

Property ID : TRR-0419-1407

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen “Vaso Pasha”.
Kati i 2 i nje  pallat te  ri, me ashensor.
Pallati ndodhet ne rruge kryesore, ne nje lokacion shume te preferuar.
Me siperfaqe totale 70 m² .
Eshte i organizuar ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, gjithashtu ka nje ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Apartamenti eshte krejtësisht i mobiluar dhe me te gjithe elektroshtepijaket (frigorifer, lavatriçe, sobe gatimi, lavastoviglie, TV, dhe kondicioner në çdo dhomë).
Preferohen :Mundesisht te huaj,Nje person, e shumta dy. Preferohen moshe mbi 35 vjec,jo femije, jo kafshe shtepiake
Çmimi: 400€/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme