Detajet e prones

TRR-0419-1409 Jepet me qera apartament 4+1 ndodhet ne Myslym Shyri - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.48
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55(1)
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55(3)
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55(4)
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.55
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.56(1)
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.57(1)
  • WhatsApp Image 2019-05-24 at 12.09.57

Property ID : TRR-0419-1409

Apartamente me qera 370 Euro muaji - Apartamente 4+1
105 m24 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 4+1 ndodhet ne Myslym Shyri
Ka nje siperfaqe prej 105 m2
Nodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues
Eshte e organizuar ne 4 dhoma , tualet , 2 ballkone.
Jepet me qera bosh , vetem me kundrabufene
Eshte shum e pershtatshme per banim dhe per zyra te ndryshme.
Cmimi i qerase 45000leke / muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme