Detajet e prones

TRR-0419-1410 Jepet me qera dyqan ndodhet prane kryqezimit te Vasil Shantos. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1410

  500 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan ndodhet prane kryqezimit te Vasil Shantos. 
Eshte buze rruge kryesore
Ka nje siperfaqe prej 20 m2
Eshte shume i pershtatshem per dyqan celularesh, exchange, agjensi turistike, kompani sigurimesh, dhe sherbime te ndryshme.
Cmimi i qerase 500 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme