Detajet e prones

TRR-0419-1414 Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 kateshe ndodhet te blloku i vilave ne selite - Tirane

  • 2
  • 3
  • 5
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-0419-1414

Qera 500 Euro muaji - Ambjente biznesi
151 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 kateshe ndodhet te blloku i vilave ne selite 
Ka nje siperfaqe prej 165 m2 , me hyrje me vete.
Eshte i organizuar ne apartament 3+1 soxhorno , guxhine , 3 dhoma gjumi dhe dy tualete njeri me dritare, ballkon rreth e rrotull.
Ballkoni eshte i mbuluar me tjegulla dhe material termoizoluese.
Jepet pjeserisht e mobiluar, ka 2 kondicioner , oxhak funksional , depo .
Eshte vile e rrethur e sistemuar , me ambjente clodhese dhe gjelberuese , ka parkim per 2 makina.
Me dy porta njera per njerit njera per makinat.
Eshte shum e pershtatshme si per banim dhe per bzinese te ndryshme , fondacione , zyra etj.
Cmimi i qerase 500 euro/ muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme