Detajet e prones

TRR-0419-1417 Jepet me qera ambjent per zyra ne qender te bllokut !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

Property ID : TRR-0419-1417

  800 Euro muaji - Ambjente biznesi
130 m2 4 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent per zyra ne qender te bllokut !
Ka nje siperfaqe prej 130 m2
Ndodhet ne katin e pare
Eshte e organizuar ne 4 ambjente secila me tualet me vete, + disponon dhe nje depo
Eshte totalisht e restauruar e shtruar me parket , dyer te reja , kondicioner ne cdo ambjent
Eshte shum e pershtatme per zyra te ndryshme , klinika deramtologjike , estetike , sherbime etj
Cmimi i qerase  800 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme