Detajet e prones

TRR-0419-1418 Jepet me qera shtepi 3+1 ne Rezidencen “Kodran e Diellit 1” - Tirane

 • adb928a6-1b4d-4b17-bfba-042411c5ef7a - Copy
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.09.16
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.09.39
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.10.00
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.10.51
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.11.55
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.12.23
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.12.37
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.12.52
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.13.06
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.13.23
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.15.26
 • WhatsApp Image 2019-06-03 at 16.17.30

Property ID : TRR-0419-1418

Apartamente me qera 600 Euro muaji - Apartamente 3+1
120 m2 3 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera shtepi 3+1 ne Rezidencen “Kodran e Diellit 1”
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Ka nje siperfaqje te brendshme 100 m2.
Eshte e organizuar ne soxhorno, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete me dritare , ku njeri prej tyre ndodhet ne nje nga dhomat e gjumit.
Eshte totalisht e mobiluar me mobilje bashkekohore. Foto nr.5738
Ka ndricim shume te mire.
Apartamentin ka nje vend parkimi te mbyllur.
Kostoja e administrimit si dhe pagesa e parkingut shkojne 7500 leke ne muaj.
Cmimi i qerase 600 euro/ muaji.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme