Detajet e prones

TRR-0419-1421 Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne Bllok. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-0419-1421

Apartamente me qera 900 Euro muaji - Apartamente 2+1
118 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet  ne Bllok.
Ka nje siperfaqe prej 118 m2.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte I organizuar ne soxhorno te madhe + ambjent gatimi , dhome gjumi matrimonilare me tualet brenda , dhome femijesh tualet me dritare te madhe .
Gjithmone eshte dhene me qera per te huaj dhe njerez te larte.
Eshte totalisht e mobiluar, aredim klasik.
Cmimi I qerase 900 euro/ muaji I diskutueshem .

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme