Detajet e prones

TRR-0419-1423 Jepet me qera garzoniere ne Myslym Shyri. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-0419-1423

Apartamente me qera 300 Euro muaji - Garsoniere
30 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera garzoniere ne Myslym Shyri.
Ka nje siperfaqje per 30 m2.
Jepet per periudhe 1 mujore.
Ndodhet ne katin e 1 pallat egzistues , totalisht e rikonstruktuar.
Eshte totalisht e mobiluar shum mire.
Te perfshira ne cmimin e qerase uje, drita dhe internet.
Cmimi i qerase 300 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme