Detajet e prones

TRR-0419-1425 Jepet me qera apartament 1+1 prane Klubit Partizani, te home plan Kontakt - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-06-14 at 8.14.09 PM
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.47 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.47 PM (3)
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.47 PM
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.48 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.48 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.48 PM (3)
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.48 PM (4)
  • WhatsApp Image 2019-07-15 at 1.00.48 PM

Property ID : TRR-0419-1425

Apartamente me qera 300 Euro muaji - Apartamente 1+1
78 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 prane Klubit Partizani, te home plan Kontakt
Ka nje siperfaqe prej 78 m2
Ndodhet ne katin e 8-te nje Pallati te ri
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno sebashku me ambjentin e gatimit , dhome gjumi, koridor, tualet me dritare dhe 2 ballkone.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor.
Apartamenti ka orientim lindje-perendim me drite dielli gjate gjithe dites,
pajisur me kondicionere.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim ( lirohet me date 1 korrik )
Cmimi i qerase 300 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme