Detajet e prones

TRR-0419-1426 Jepet me qera dyqan ndodhet ne Tirane te Re. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1426

Dyqane me qera 850 Euro muaji 
30  m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet ne Tirane te Re. 
Ka nje siperfaqe prej 30 m2
Ndodhet buze rruge kryesore , ne nje vend me shume frekuentim.
Ka pamje 2 kendore.
Me fasade xhami , ka tualet dhe korridor.
Eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
Cmimi i qerase 850 euro/ muaji taksa te perfshira ne cmim.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme