Detajet e prones

TRR-0419-1427 Jepet me qera dyqan ndodhet ne qender te bllokut - Tirane

  • viber_image_2019-09-10_09-00-341
  • viber_image_2019-09-10_09-00-3411
  • viber_image_2019-09-10_09-00-24
  • viber_image_2019-09-10_09-00-29

Property ID : TRR-0419-1427

Dyqane me qera 500 Euro muaji - Dyqan
40 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ndodhet ne qender te bllokut
Ka nje siperfaqe prej 40 m2.
Me fasade xhami
Ka lartesi 3.5m , tavan i varur , kondicioner.
Ka qene studio projektimi , zyre imobiliare , pastrim kimik , dhe se fundmi zyre sherbimesh per nje kompani italiane.
Eshte e pershtatshme per qender estetike, zyra avokatie, exchange, wester union , agjensi te ndryshme , zyre noteriale, etj
Cmimi i qerase 500 euro / muaji neto

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme