Detajet e prones

TRR-0419-1428 Jepet me qera dyqan ne rrugen Myslym Shyri, 1/2 bodrum. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1428

Dyqane me qera 450 Euro muaji - Dyqan
121 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan ne rrugen Myslym Shyri, 1/2 bodrum.
Ndodhet ne buze rruge kryesore, 3 m larg nga trotuari.
Me siperfaqje 121 m2 dhe 30 m3 ambient i perbashket, verande.
Shume i pershtateshem per aktivitete te ndryshme si Restorant Peshku,market peshku, market perimesh, palester, magazine etj
Cmimi i qirase 450 euro/muaji.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme