Detajet e prones

TRR-0419-1429 Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane Juveniljes , Venecias , Lion Park. - Tirane

 • 140720122116
 • 140720122117
 • 140720122118
 • 140720122119
 • 140720122121
 • 140720122122
 • 140720122123
 • 140720122124
 • 140720122125
 • 140720122126
 • 140720122127
 • 140720122128
 • 140720122129
 • 140720122130
 • 140720122131
 • 140720122132

Property ID : TRR-0419-1429

Apartamente me qera 1,200 Euro muaji - Apartamente 3+1
200 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet prane Juveniljes , Venecias , Lion Park.
Ka nje siperfaqe prej 200 m2.
Ndodhet ne katin e 12 dhe te fundit , ka nje pamje fanastike nga pishat tek juvenilja
Ka orientim jug lindje veri.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkon
Jepet me qera totalisht e mobiluar.
Cmimi i qerase 1200 euro /ne muaj.

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme