Detajet e prones

TRR-0419-1432 Jepet me qera ambient ,ndodhet ne rrugen e Elbasanit ,shume prane qyteti Studenti dhe Parkut Kombetar. - Tirane

Property ID : TRR-0419-1432

Dyqane me qera 850 Euro muaji - Ambjente biznesi, Dyqan
110 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambient ,ndodhet ne rrugen e Elbasanit ,shume prane qyteti Studenti dhe Parkut Kombetar.
Eshte kati i pare dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2.
Kati 2-te ka lartesi 4. 20 m.
Me fasade xhami 6.5 m nga te dy anet.
Disponon dy tualete.
Eshte shume e pershtateshme per zyra, call center, kompani, Qender estetike, palester force etj..
Cmimi i qerare 100000 leke / muaji .

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme